Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

İstanbul Özel Ders merkezimizde bütün derslerden İstanbul’un en iyi öğretmenleri sınıf derslerini ve özel derslerimizi anlatmaktadır. İstanbul’un dışındaki şehirlerde bulunan şubelerimizde tüm sınavlara hazırlık kurslarımız bulunmaktadır. Güncel müfredata uygun, yeni nesil sorularla özel derslerimizi anlatmaktayız. Öğretmenlerimiz güncel yayınları ve MEB kazanımlarından hazırlanmış testlerle ve sorularla konu anlatımı yapıyor. Yeni nesil sorularla konuyu öğretmektedir.

Online İstanbul Özel Ders

Online olarak sınıf derslerimiz ve birebir olarak yapılmaktadır. Online özel derslerimiz yüz yüze yapılan özel dersten hiçbir farkı yoktur. Derslerimize başlamadan önce ücretsiz 15-20 dakikalık deneme dersi deneme dersi yaptıktan sonra asıl derslerimize geçmekteyiz. Deneme  dersinin amacı öğretmen öğrenci uyumuna bakılması, alt yapının müsait olup olmadığının kontrolü içindir. İstanbul Özel Ders genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır. Öğretmen ve öğrencinin kamerasını açması zorunludur. Online derslerimizde sadece İstanbul özel ders veren öğretmenler değil Türkiye’nin her tarafından öğretmenimiz olabilir. Türkiye’nin en seçkin kadrosu ile çalışmaktayız. Verimli olabilecek öğretmenimiz tarafından ders anlatılması bizim önceliğimizdir.

Sınıf Mevcutları

Tüm derslerimizi sınıf dersi veya özel ders olacak şekilde küçük gruplar halinde yapıyoruz. En kalabalık sınıfımız 10 kişiliktir. 1-2-3-4-5-6 kişilik sınıflarımızda bulunmaktadır. Daha kalabalık gruplar halinde ders almanızı tavsiye etmiyoruz. Öğrencinin derse odaklanabilmesi , ortamdaki ses seviyesi , öğretmenin öğrenciyle bireysel olarak daha rahat ilgilenilebilmesi ancak sınıf mevcudunun az olduğu zamanlarda mümkün olur.

İlkokul , Ortaokul Özel Ders

Deneyimli  öğretmenlerimiz İstanbul’da yüz yüze öğrenci evinde anlatmaktadır. İstanbul dışından öğretmenlerimiz online olarak İstanbul’daki öğrencilerimize ders anlatmaktadır. Online olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle özel ders anlatmaktayız.

 • 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, matematik yabancı diller, resim, müzik dersleri
 • 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri  Türkçe ve ingilizce dersleri,  fransızca , almanca dersleri
 • 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce , fransızca , almanca dersleri
 • 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, ingilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri
 • 5. 6. 7. sınıf öğrencileri için hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) dersleri
 • LGS ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız İstanbul Özel Dersin en iyi, özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Yeni nesil sorular ile öğrencilerimizi LGS ye hazırlıyorlar. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

 • 9-10. sınıf öğrencileri, matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden Mersin Özel Ders olarak yardımcı olmaktayız.
 • 11. sınıftan itibaren birçok öğrencimiz TYT kursuna gitmektedir. Biz 11. sınıf konularını anlatırken TYT konularını da anlatmaktayız.
 • 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Online olarak tüm seviyelerde ders anlatıyoruz.

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0533 258 3306 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir. Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz. Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz. Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir. Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.
Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

    Ankara Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button