Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Ankara Matematik Özel Dersi

Ankara Matematik Özel Dersi
Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Dersi ile Ankara’nın merkezinde ve tüm ilçelerinde her seviyeden öğrenciye matematik branşından online ya da yüz yüze özel dersler vermekteyiz.

Tüm derslerden, her seviyede öğrenci için özel ders takviyesi alabilirsiniz. Özel derslerde, dersin işleyişi öğrencinin algılama hızına, seviyesine ve konu eksiklerine göre belirlenmektedir.

Ankara’nın en iyi  matematik öğretmenlerinden, özel matematik dersleri alabilmeniz için öğretmenleri evinize yönlendirebiliriz. Online matematik özel derslere internet erişimi olan her yerden katılabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenlerinden oluşturduğumuz kadromuzdan online özel matematik dersleri alabilirsiniz.

Birebir derslerle öğrencilerin okul dersleri desteklenir, konu eksikleri tamamlanır, temel ve üst düzey matematik becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir. Öğrenciler girecekleri sınavlara tam olarak hazırlanır. Yeni nesil soru çözme becerileri arttırılır. Sınıf mevcudu fazla olan dersliklerde  işlenen  derslerde, öğrencilerin eksikleri fark edilmeyebilir.  Özel derslerde tüm dikkatler tek bir öğrenci üzerinedir. Özel dersler ile sınavlara hazırlanan öğrencilerin başarı oranı, kalabalık dershane sınıflarına oranla çok daha yüksektir.

Dersler Nasıl İşlenir ?

Ders süremiz 40 dk’dır. Derslerimiz 2 ders saati olarak işlenir; 40 dk ders, 10 dk ara, 40 ders formatında planlanır. Dersler öğrenci evinde ya da online olarak anlatılır.

Online olarak alacağınız özel derslere başlamadan önce ücretiz demo dersi yapılmaktadır. Tanıtım dersleri 15-20 dk’dır. Demo derslerinde öğretmenlerimizi tanıyabilirsiniz, öğretmenlerimiz ise öğrencilerimizin seviyesini belirler ve öğrenciye uygun ders programı hazırlar.

Velilerimiz ders programı hazırlanırken dilediği takdirde profesyonel olarak eğitim koçluğu hizmeti alabilir. 

Dersleri öğrencimizin ihtiyaç duyduğu yoğunlukta alabilirsiniz. Dileyen velilerimiz özel ders paketleri oluşturabilir veya  paket oluşturmaksızın öğrencinin eksikleri doğrultusunda istediği kadar ders takviyesi alabilir.

Özel derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz, Sınav hazırlık öğrencilerine,  sınav haftasına kadar derslere ve online denemelere düzenli katılım göstermelerini ve ödevlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamalarını tavsiye ederiz.

YKS, LGS, ALES, YÖS, DGS, ilkokul, ortaokul, lise grubu okula takviye vb. tüm seviyeler için matematikten ve diğer branşlardan özel dersler alabilirsiniz.

Online Matematik Özel Dersin Avantajları Nelerdir ?

Öğrenciler online eğitim sistemi ile alanında tecrübeli öğretmenlere internete girebildikleri her yerden rahatlıkla ulaşabilme imkanı buldular. Öğrencilerin kurs merkezlerine  giderek zaman kaybı yaşamadan, pandemi sürecinde güvenli bir şekilde evden özel ders alma kolaylığına ulaştılar. Çözemedikleri soruyu her an öğretmenlerine sorabilme imkanı buldular.

Online eğitim sistemine hızlıca uyum sağlayan, altyapı olarak donanımlı, grafik tabletlerle ders anlatan eğitmenlerimizle birlikte siz öğrencilerimize her dersten destek olmaktayız.

Öğrencilerimiz için hazırlanan yeni nesil soru barındıran ve müfredatı en ince ayrıntılarına kadar takip eden her sınıfa özel hazırlanmış kitap setlerimizden temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Kitap setlerimizden satın alan her öğrenciye internet üzerinden ulaşabileceği öğrenciye özel dijital platform tanımlanır. Platformdan, kitap setlerimizi alan bütün öğrencilere ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Dijital platformlarımızın içinde her dersten binlerce soruyu, kısa konu anlatım videolarını, online denemeleri bulabilirsiniz. Öğrencilerimiz kendine deneme ve testler oluşturabilir.

Öğrencilerimiz 15 günlük periyotlarla, online deneme sınavlarına girmektedir. Öğretmenlerimiz ve velilerimiz ayrıntılı sınav sonuç raporları alarak, öğrencilerimizin gelişimini adım adım takip edebilir.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize tavsiye ettiğimiz ders saatleri;

TYT için 40 ders  matematik

AYT için 50 ders matematik

LGS için 70 ders matematik

ALES için 30 ders matematik

YÖS için 150 ders matematik

Ders saatleri tavsiye niteliğindedir, öğrencilerin ve adayların seviyesine göre değişebilmektedir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Zeynep Dündar dedi ki:

   Matematik hocamın anlatımı ile en zor konuları bile kavrıyorum teşekkür ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button