Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Özel Ders

Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Alanında uzman öğretmenler tarafından online veya yüz yüze özel ders veriyoruz. Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık deneme dersi yapıyoruz. Öğrenci öğretmen uyumuna bakıldıktan sonra derslere başlıyoruz.

İlköğretim Özel Ders

 • 1. sınıf matematik, türkçe hayat bilgisi, seri okuma dersleri
 • 2. sınıf matematik, türkçe hayat bilgisi, seri okuma, ingilizce dersleri
 • 3. sınıf matematik, fen, türkçe, seri okuma-okuduğunu anlama, ingilizce dersleri
 • 4. sınıf matematik, fen, türkçe, seri okuma-okuduğunu anlama, ingilizce dersleri

Orta Okul Özel Ders

 • 5. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.
 • 6. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.
 • 7. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.

Lgs Hazırlık Kursu

Öğrencilerin sadece 1 kere girebilecekleri lgs sınavına öğrencilerimizi tecrübeli öğretmenler ile hazırlıyoruz. Online veya yüz yüze birebir özel ders vererek hazırlıyoruz. Tüm adaylara hızlı paragraf tekniklerini tavsiye diyoruz.

Matematik, fen, türkçe, ingilizce, tarih ve din kültüründen ihtiyaçları olan derslerden yardımcı oluyoruz. Her hafta online deneme sınavı yapıyoruz.

Lise Özel Ders

 • 9. sınıf öğrencilerinin genelde zorlandıkları dersler matematik ve fizik dersleridir. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile özel ders veriyoruz. Tüm derslerden özel ders veriyoruz. Daha öncesinden hızlı paragraf tekniklerini almayan öğrencilere tavsiye ediyoruz. Edebiyat derslerinde zorlanmaları için.
 • 10. sınıf öğrencileri matematik, fizik, kimya derslerinden özel ders alabilirler.
 • 11. sınıf öğrencileri sayısal okuyacak olanlar matematik, fizik, kimya, biyoloji eşit ağırlık öğrencileri ise matematik, Edebiyat, türkçe, tarih ve coğrafya derslerinden ders alabilirler.

Tyt Ayt Yks Hazırlık Kursu

Yks sınavına hazırlanan öğrencilere istedikleri derslerden özel ders veya kurs programı uyguluyoruz. Grup dersleri veya bire bir ders veriyoruz. Tyt yaz kampı yapıyoruz. Öğrencilerimiz sadece matematikten ders alabildiği gibi tüm derslerden de alabilir.

Ales Kursu

Genelde matematik ve sayısal mantık derslerinden ders alan adaylar hızlı paragraf teknikleri ile birlikte paket program alıyorlar. Yaklaşık 30 ders matematik ve sayısal mantık dersi, 10 derste paragraf teknikleri ile sözel mantık derslerini alıyorlar. Sınıf veya grup derslerine katılmıyorlar. Derslerin tamamının online olarak alınmasını tavsiye ediyoruz.

Yös Kursu

Matematik ve IQ dan oluşan sınav için özel olarak hazırlanmış öğretmenlerimiz ders vermektedir. Gerektiğinde ingilizce olarak dersleri anlatmaktadırlar. Öğrenci seviyesine göre ders saati belirlenmektedir. Genelde öğrenciler 11. sınıfta ders almaya başlarlar.

Dgs Kursu

Matematik ve Türkçe den oluşan bu sınavda adayların en büyük şikayeti süre yetmemesidir. Bu sorunu aşmak için hızlı paragraf çözümü tekniklerini kullanarak zaman kazanılabilir.

Kpss Kursu

Adayların girecekleri sınava göre öğretmenlerimizi görevlendirip sınıf dersleri, grup dersleri ve birebir özel ders veriyoruz. Derslerin online olarak alınmasını tavsiye ediyoruz.

Online Özel Ders Faydalı mıdır?

Pandemi sürecinde okullar, kurslar ve dershaneler online özel ders, online ders verdiler. Online sınıf derslerinde verim çok fazla olamadı. Fakat birebir kamera açılarak dersler yan yana anlatılan dersten hiç bir farkı olmadı. Tabi ki burada öğrencinin öğrenmek istemesi çok önemli. Online özel ders in ekstra faydaları vardır. Bunlar nelerdir?

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Eğitim Koçu

Eğitim koçlarımız öğrenciyi bir bütün olarak ele alır. Okul ve sınavlarla ilgili her türlü çalışmayı öğrenciyle birlikte yürütür. Derslerinde ki eksikleri belirler, nasıl ders çalışması gerektiğini, nerelere çalışması gerektiğini belirler. Veliye bilgilendirme yapar. Öğretmen – öğrenci – veli arasındaki üçgeni kurar ve uyumlu olmasını sağlar.

 • Seviye Belirleme Sınavları yapar
 • LGS TYT AYT Deneme Sınavları
 • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) Hazırlık deneme sınavları
 • LGS hazırlık ve deneme sınavları
 • Okul dersleri ile ilgili denemeler
 • Ders çalışma planı yapar.
 • Saat saat gün planlaması yapar.
 • Ders çalışması için motivasyonu sağlar.
 • Ödev yapması konusunda motivasyon yapar.
 • Okula devam eden öğrenciler için yazılıya hazırlık çalışma yaptırtır.
 • Özel ders alması gerekirse öğretmenini ayarlar.
 • Çalışmaların hepsinden veliye rapor hazırlar bilgilendirme yapar.

Kadromuzun tamamı alanından mezun ve pedagojik formasyon sahibidir. Uzun yıllar kurs merkezleri ve okullarda tecrübe kazanmış kitap yazarlığı ve eğitim materyali hazırlama konusunda teknoloji desteğini iyi kullanan öğretmenlerdir. Türkiye’nin seçkin okullarından rehberlik ve eğitim uzmanları ile çalışmaktayız.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Özel Ders

  Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Özel Ders

  Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button