Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Lgs Kursu

Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

LGS Kursu: Türkiye Genelinde Online ve Yüz Yüze Özel Ders Hizmeti ayrıntılı bilgi almak için 05332583306 dan iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz deneme derslerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

 

lgs kursu

LGS (Liselere Geçiş Sistemi) sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik olarak, Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir kurs olarak faaliyet gösteriyoruz. Öğrencilerin sağlığını korumak amacıyla online derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online dersler, yüz yüze derslerle aynı verimlilik düzeyine sahiptir hatta bazı derslerde online derslerin daha verimli geçtiği gözlemlenmektedir.

LGS kursu olarak öğrencilerimize çeşitli seçenekler sunmaktayız. Online özel dersler ve yüz yüze birebir dersler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu tercih tamamen size bağlıdır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırladığımız kurs paketleri bulunmaktadır. Kurs paketleri içerisinde matematik, Türkçe (hızlı paragraf okuma ve anlama dersleri dahil), fen bilimleri, tarih, İngilizce ve din kültürü gibi dersler yer almaktadır. Ortalama bir öğrenci için yukarıdaki ders sayıları yeterli olacaktır.

Ayrıca, öğrencilerimize düzenli olarak online ödevlendirmeler yapmaktayız ve iki haftada bir online deneme uygulamaları düzenlemekteyiz. Online denemeler, adayların sınava hazırlık sürecinde en etkili rehberlerden biridir. Öğrenciler, deneme sonuçlarına göre kendi durumlarını değerlendirebilir, çalışma planlarını yapabilir ve sağlıklı bir çalışma rotası belirleyebilirler.

LGS kurslarımızda uzman eğitim koçları da bulunmaktadır. İsteyen öğrencilere koçluk hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet, öğrencilerin sınav stresiyle başa çıkmasına, motivasyonlarını yüksek tutmalarına ve hedeflerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

Pandemi sürecinde, sağlık ve güvenlik önlemlerine önem vererek online olarak tüm hizmetleri sunmaktayız. Ev dışına çıkılmaması gereken dönemlerde, öğrencilerimizin eğitimlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yapmaktayız.

Lgs Kursu Sınıf Mevcutları

LGS kurslarımız hem birebir ders alabileceğiniz şekilde düzenlenebilmekte hem de 8-10 kişilik sınıf kursları şeklinde alınabilmektedir. Öğrencilerin bilgi düzeylerine göre sınıflar oluşturulmakta ve aynı öğretmenler tarafından dersler anlatılmaktadır.

Online Özel Ders Faydalı mıdır?

Özel derslerimizde, öğrencilerin eksik oldukları konulardan özel ders alma seçeneği bulunmaktadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara, 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Böylece öğrencilerin konsantrasyonlarını koruyabilmeleri ve verimli bir şekilde çalışabilmeleri sağlanmaktadır.

LGS Kursu olarak sizlere sunduğumuz online örnek ders imkanı sayesinde öğretmenlerimizin kalitesini deneyimleyebilir ve sizin için en uygun öğretmeni seçebilirsiniz. Örnek derslerde öğretmenlerimiz, adayların bilgi seviyelerini değerlendirirken, adaylar da öğretmenlerimizden memnun olup olmadıklarını ölçebilme imkanına sahiptir.

Unutmayın, bizimle ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilerimize iki haftada bir online deneme uyguluyoruz ve düzenli katılım sağlamalarını bekliyoruz. Bu denemelere belirlenen gün ve saatlerde giriş yapmanız gerekmektedir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

 

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 8 Yorum
 1. Aras dedi ki:

  Kurs programıda hocalarda çok iyi tesekkur ederim

 2. Kaan dedi ki:

  Lgs ye en iyi hazırlayan adres kesinlikle tavsiye ederim

 3. Ceylin dedi ki:

  Hocalarımdan çok memnunum ilgileri dersi anlatma teknikleri çok iyi tavsiye ederim

 4. Miray dedi ki:

  Kısa sürede inanilmaz ilerledim çok teşekkür ederim

 5. Filiz Kaya dedi ki:

  Netlerim sizinle birlikte çalıştığım süre içinde arttı teşekkür ederim

 6. Atakan dedi ki:

  Lgs konuları çok iyi işleniyor kızımın netleri artmaya başladı takip ediyorum ve çok memnunum bir veli olarak teşekkür ederim

 7. Canan Sevinç dedi ki:

  Deneyimli özverili hocalarımız var çok memnunum tavsiye ederim

 8. Müge Kahraman dedi ki:

  Eksik olduğum bir çok konu vardı sırayla hepsini anlatıyor hocam ustelik anlamadan geçmiyorum hocama çok şey borçluyum

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button