Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

HIZLI OKUMA KURSU BURSA

HIZLI OKUMA KURSU BURSA
Hızlı Okuma Kursu

HIZLI OKUMA KURSU BURSA alanında deneyimli öğretmenler tarafından Türkiye’nin her tarafına online olarak verilmektedir. Kursumuzu bire-bir veya 2’li 3’lü gruplar halinde veriyoruz.  Tavsiyemiz birebir olmasıdır. Bu kursu genelde sınavlara katılacak adaylara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda sınavlarda sorular çok uzun ve anlamada zorluk çekilen türden oluyor. Bu kurs sayesinde bu sorunu yeniyoruz.

Normalde bizler dakikada 150-200 kelime okuyoruz. Biraz hızlı okuduğumuz zaman anlamadık deyip tekrar baştan okuyoruz. Kursumuzdan ders alan öğrenciler okuma hızını 2-3 katına çıkarıyor.

HIZLI OKUMA KURSU 

 • İlkokul 4 den itibaren tüm öğrencilere tavsiye ediyoruz.
 • Kurs süresi toplam 5 haftadır.
 • Haftada bir kere 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır.
 • Toplam 10 ders sürmektedir.
 • Kalabalık gruplar tavsiye etmiyoruz.

Özel olarak hazırlanmış öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Paragraf soruları üzerinden gidilmektedir. Bu kurstaki hedefimiz uzun paragraf sorularını 1 dakika değil yarım dakika gibi bir zaman diliminde çözüme ulaştırmaktır.

Kurslarımıza aşırı talep olduğundan dolayı ön kayıtlı olarak çalışmaktayız. Özel olarak hazırlanmış öğretmenlerimizin sayısı fazla olmadığından sıra olmaktadır. Lütfen karar verdiğinizde yerinizi ayırtınız.

KİMLER ALMALI ?

Genel olarak tavsiyemiz sınavlara yakın zaman da değil derslere yoğun bir şekilde başlamadan önce alınmasıdır. Ders çalışırken çok faydası olacaktır.

 • Biz LGS Kursu Olarak Ankara merkezli olup tüm dünyaya online olarak, Türkiye içinde ise hem online hem de yüz yüze özel ders anlatmaktayız.
 • 5-6-7-8-9-10-11-12 sınıf öğrencilere online Türkiye geneli deneme sınavları yapmaktayız.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar ise haftalık kurumsal deneme olmaktadır.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar 15 günde bir Türkiye geneli sınavlara girebilmektedir.

Yapılan tüm işlemler kendi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman öğrencilerin sayfalarına girerek durumlarını takip edebilmektedirler.

Bursa’nın tüm ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders vererek tüm sınavlara hazırlık yapıyoruz. Ayrıca Bursa’daki adaylar için indirimli kitap satışlarımız da bulunmaktadır.

ALES, DGS, YKS, LGS adaylarına tüm derslerden özel ders veriyoruz. Online veya yüz yüze isteğe göre ders anlatıyoruz. Dilediğinizde öğretmen değişikliği yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button