Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu ile öğrencilere  hızlı okuma eğitimi ile odaklanma, dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon eksikliği gibi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Hızlı okuma eğitimi  ile soruları daha hızlı okuyan öğrenci, soruda bütünlük ve konsantrasyonu daha iyi sağlar. Dikkati dağıtan faktörler belirlenir ve  bunların giderilmesi yönünde çalışmalar yapılır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders vererek tüm sınavlara hazırlık yapıyoruz. Ayrıca İstanbul’daki adaylar için indirimli kitap satışlarımız da bulunmaktadır. Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu ile hızlı okuma dersleri  16 derslik bir paketten oluşmaktadır . 1 ders süresimiz 40 dakikadır. Derslerimizin genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders formatıyla yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Hızlı okuma derslerimizin genel olarak online anlatılmasını öneriyoruz . Derslerimiz birebir özel ders formatıyla işlenmektedir. Öğretmenlerimiz her öğrencisi ile özel olarak ilgilenmektedir. Online dersler en az yüz yüze dersler kadar verimli ve aktif yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kendi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman öğrencilerin sayfalarına girerek durumlarını takip edebilmektedirler. Kursumuzun etkilerini hayatımız boyunca kullanacağımız için herkese tavsiye etmekteyiz. Sınavlara girecek adaylar muhakkak almalıdır.

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu

Sınavlara hazırlanan öğrenciler için odaklanmak ve hızlı okuyarak okuduğunu anlamak çok önemlidir. Birçok öğrenci test sorularını çözmeye başladığında sıkılır ve kendini konuya veremez. Paragraf sorularının uzunluğunu görünce, bazen aklımız başka yerlere gidebilir ve kendimizi soruya veremeyiz. Odaklanma sorunu genelde yavaş okuyucularda görülür ve konuların bütünlüğünü bozmaktadır. Soruları daha hızlı ve anlayarak okumak odaklanmayı artıran önemli faktörlerden birisidir. Hızlı okumaya çözüm üretmeyen öğrenciler hızlı okuma eğitimi alabilirler.

Hızlı okumanın temelde üç amacı vardır. Birincisi gözün sıçrama yetisini arttırmaktır, ikincisi ise görme alanını daha iyi kullanmaktır, üçüncü ise okuma stilleridir ve hızlı okuma tekniklerini nasıl kullanacağınızı öğretir.

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu ile hızlı okumanın faydaları:

 • Hafızanızı geliştirir
 • Daha iyi odaklanma sağlar
 • Mantıksal düşünmenizi sağlar
 • Kendinize olan güven seviyenizi yükseltir
 • Kelime haznenizi ve bilgi dağarcığınızı geliştirir
 • Hayallerinizi şekillendirip, geliştirebilmenizi sağlar
 • Sınavlarda zaman kazandırır ve avantaj sağlar
 • Görsel algıyı geliştirir
 • Zihninizi daha etkin kullanırsınız

Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu Kurs Ücretlerimiz

Kurs ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz .

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu

  Hızlı Okuma Kursu Beyoğlu

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button