Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Antalya Özel Ders

Antalya Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Antalya Özel Ders , tüm öğrencilerimiz için alanında uzman eğitim kadromuzla dersleri yapıyoruz. Eğitim hizmetimizden online veya yüz yüze şeklinde faydalanabilirsiniz. Birebir özel ders olarak sınıf derslerimiz kalabalık sınıf derslerine göre çok daha fazla verimli olmaktadır. Antalya Özel Ders anlatan öğretmenlerimiz ÖSYM, MEB veya üniversitelerin yaptığı YÖS sınavlarında sorulan soruların müfredatına uygun olarak ve dikkat edilerek anlatılmaktadır. Derslerimiz online veya yüz yüze birebir olarak alınabileceği gibi küçük gruplar halinde de alınabilir. Şubelerimizde ; ilkokul özel ders, matematik, fizik, kimya, türkçe, biyoloji, fen bilimleri, ingilizce, almanca, hızlı okuma kursu, hızlı paragraf tekniklerinden ders anlatılmaktadır.

Online Antalya Özel Ders

Online özel derslerimiz yüz yüze yapılan özel derslerle bire bir aynı niteliktedir. Derslerimize başlamadan önce ücretsiz 15-20 dakikalık deneme dersi  yaptıktan sonra gerçek derslerimize geçmekteyiz. Deneme derslerimizin yapılma amacı öğretmen , öğrenci uyumuna bakılmasıdır. Deneme derslerimizde uyum yakalanmadığı durumlarda yeni öğretmen ile tekrar deneme dersi yapılabilir. Deneme derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde toplamda 90 dakikadır. Molalar öğrencilerin derslere olan ilgisini kaybetmemek içindir. Toplam ders süreleri öğrencinin seviyesine göre azaltılabilir veya isteğe göre artırılabilir. Eğitim kadromuz alanında uzman ve Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır. Online özel derslerimizi sadece Antalya Özel Ders öğretmenlerimiz değil Türkiye’nin her tarafından en iyi ve deneyimli öğretmenlerimizce verilmektedir.

İlkokul Özel Ders

1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, matematik ve ingilizce dersleri, 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri çok az Türkçe ve İngilizce dersleri 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce dersleri 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, İngilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Antalya Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

Ortaokul Özel Ders

5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce ve tarih (sosyal bilgiler) dersleri Antalya Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri yani Lgs sınav adayı öğrenciler kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden Antalya Özel Ders olarak yardımcı olmaktayız. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Tüm seviyeler için en tecrübeli öğretmen kadrosuyla birlikte çalışıyoruz. Ders saatleri öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermektedir. Öğrencinin seviyesi öğretmenlerimiz tarafından tespit edildiğinde gerekli saat ayarlamaları yapılabilir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Antalya Özel Ders

  Antalya Özel Ders

  Antalya Özel Ders

  Antalya Özel Ders

   

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button