Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

TÜRKÇE ÖZEL DERS ANTALYA

TÜRKÇE ÖZEL DERS ANTALYA
Hızlı Okuma Kursu

TÜRKÇE ÖZEL DERS ANTALYA

Antalya ve ilçelerinde özel ders veren kurumlar arasında en çok tercih edilen kurumumuz özel ders seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Derslerinizi birebir olarak bireysel bir şekilde  alabileceğiniz gibi birkaç kişiden fazla olmamak koşulu ile grup olarak da alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim isteğiniz doğrultusunda ders alabileceğiniz gibi sağlık koşulları nedeniyle uzaktan eğitim şeklinde online ders de alabilirsiniz. Bir ders saati özel ders 40 dakika olmakla birlikte 20 dakika süren deneme dersimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Derslerimiz alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz tarafından verilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile bilgiyle donanmış, eğitim sektöründe başarılı hizmetler sunmuştur. Mesleğini severek icra eden öğretmenlerimiz sizlerin başarılı olmasında görev almaya hazırdırlar. Bilindiği üzere ana derslerin başında Türkçe dersi gelir.

Türkçe çok çalışmayı, doğru çalışma metodunu kullanmayı, bol soru çözümleri ile bilgiyi hafızada sürekli canlı tutmayı gerektirir. Edebiyat-Türkçe dersinde başarılı olanlar diğer derslerde de başarılı olma konusunda başarı yolunu yarılamış sayılmaktadır.

TÜRKÇE DERSİ

Edebiyat-Türkçe dersi okullarda bütün sınıflarda olan bir derstir. Üniversitelerin de birçok bölümünde görülmektedir. Sınavların ise Yabancı dil sınavları hariç hepsinde sorusu bulunan bir derstir. Derse çalışmak için Türkçe dersinin dilini ve inceliklerini iyi bilen bir uzmandan muhakkak yardım almak gerekir.

İşlerinde profesyonel olan öğretmen kadromuz ile Türkçe dersinden alacağınız özel ders neticesinde gerek okul derslerinizde gerekse  lgs, yks, kpss…  gibi sınavlardaki başarınız oldukça yükselecektir. Ayrıca bizden alacağınız 10 ders saati hızlı okuma kursu ile sınavlarda zaman sorunu yaşamadan önceki okumalardan 2-3 kat daha hızlı okuma gerçekleştirebileceksiniz.

Derslerimiz öğrencinin uygun olduğu zaman dilimleri dikkate alınarak programlanır ve uygulanır. Konu anlatımı ile sınırlı bırakılmaz. Konu anlatımı örneklerle açıklanır, soru çözümleri ile pekiştirilir. Testler, denemeler, ödevler… ile de tam öğrenme gerçekleştirilir.

Tavsiye Ettiğimiz Kurs Saatleri

LGS İÇİN KURS TAVSİYEMİZ

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap 16 ders saati

İngilizce 16 ders saati

Diğer kurslar için lütfen arayın ayrıntılı bilgi verelim.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Beren Kora dedi ki:

   Türkçe dersini hocamla sevdim anlamaya başladım teşekkür ederim

  2. Ceren Buldan dedi ki:

   Türkçe netlerim hocam sayesinde arttı teşekkür ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button