Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Trabzon Özel Ders

Trabzon Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Trabzon Özel Ders olarak tüm derslerden  Türkiye’nin en iyi  en deneyimli öğretmenleri tarafından derslerimizi anlatıyoruz. Sadece Trabzon merkez değil Tonya, Sürmene, Maçka, Vakfıkebir, Of  ve diğer tüm ilçelerde Trabzon özel ders olarak hizmetinizdeyiz. Öğretmenlerimiz dersleri yeni nesil sorular ile güncel müfredata uygun olarak anlatmaktadır. İsteyen öğrenci veya adaylar kendi gruplarını hazırlayabilir kendi arkadaşlarıyla birlikte ders alabilmektedir.

İlkokul, Ortaokul Özel Ders

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, temel matematik ve ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri, 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri  Türkçe ve ingilizce dersleri,  fransızca dersleri, almanca dersleri 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, ingilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Trabzon özel ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır. Ortaokul  5. 6. 7. sınıf öğrencileri için hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) derslerinden Trabzon özel ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız Trabzon özel dersin en iyi, özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Yeni nesil sorular ile öğrencilerimizi LGS ye hazırlıyorlar. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, Türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden Ankara özel ders olarak yardımcı olmaktayız. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Tüm seviyeler için en tecrübeli öğretmen kadrosuyla birlikte çalışıyoruz. Ders saatleri öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermektedir. Öğrencinin seviyesi öğretmenlerimiz tarafından tespit edildiğinde gerekli saat ayarlamaları yapılabilir.

Hızlı Okuma Kursu

 • İlkokul 4 den itibaren tüm öğrencilere tavsiye ediyoruz.
 • Kurs süresi toplam 5 haftadır.
 • Haftada bir kere 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır.
 • Toplam 10 ders sürmektedir.
 • Kalabalık gruplar önermiyoruz.

Paragraf soruları üzerinden gidilmektedir. Bu kurstaki hedefimiz uzun paragraf sorularını 1 dakika değil yarım dakika gibi bir zaman diliminde çözüme ulaştırmaktır. Bu durum zamandan yarı yarıya bir tasarruf etmemizi sağlar .

Hızlı Okumanın Faydaları

Kısa zamanda daha çok kelime okumamıza yarar. Biz en az 400 kelimeyi garanti ediyoruz. Hızlı okuma daha çabuk anlamayı ve algılamayı sağlar. Bilginin akılda kalmasını sağlar. Okumaktan keyif almayı sağlar. Daha az zamanda daha çok kelime okuyarak zamanı bize bırakır. Zamanı yönetme kabiliyeti kazandırır. Kağıt kalem kullanmadan not almak istiyorsan bu kursu kaçırma ! Sen de öğrendiğin her şeyi çok çabuk öğrenmek ve kalıcı olarak ömür boyu hafızada tutmak istemez misin?

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalı ?

Genel olarak tavsiyemiz sınavlara yakın zaman da değil derslere yoğun bir şekilde başlamadan evvel alınmasıdır. Ders çalışırken çok daha yararlı olacaktır.

 • Biz LGS Kursu Olarak Ankara merkezli olup tüm dünyaya online olarak, Türkiye içinde ise hem online hem de yüz yüze özel ders anlatmaktayız.
 • 5-6-7-8-9-10-11-12 sınıf öğrencilere online Türkiye geneli deneme sınavları yapmaktayız.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar ise haftalık kurumsal deneme olmaktadır.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar 15 günde bir Türkiye geneli sınavlara girebilmektedir.

Yapılan tüm işlemler kendi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman öğrencilerin sayfalarına girerek durumlarını takip edebilmektedirler. Gaziantep’in tüm ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders vererek tüm sınavlara hazırlık yapıyoruz. Ayrıca Gaziantep’teki adaylar için indirimli kitap satışlarımız da bulunmaktadır. ALES, DGS, YKS, LGS adaylarına tüm derslerden özel ders veriyoruz. Online veya yüz yüze isteğe göre ders anlatıyoruz. Dilediğinizde öğretmen değişikliği yapabilirsiniz.

Lgs Kursumuzda Önerilen Ders Saatleri

Matematik 70 ders saati Fen Bilimleri 40 ders saati Türkçe 30 ders saati İnkılap Tarihi 24 ders saati İngilizce 24 ders saati Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 12 ders saati olarak toplamda 200 ders  saatidir.

Lgs Sınavı

2 oturumdan oluşmaktadır. Birinci oturum 75 dakika sürmektedir. Türkçe 20 sorudan İnkılap Tarihi 10 sorudan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10 sorudan İngilizce 10 sorudan olmak üzere toplam 50 sorudan oluşmaktadır. İkinci oturum 60 dakika sürmektedir. Matematik 20 sorudan Fen Bilimleri 20 sorudan olmak üzere toplam 40 sorudan oluşmaktadır. Lgs sınavının toplam soru sayısı 90′ dır. sınavın iki oturumu da aynı gün yapılmaktadır. Gelecek lgs sınavı için belirlenen tarih 4 Haziran 2022 günüdür.

Lgs Kursu

Kursumuzda sınavda çıkacak olan derslerden oluşan eğitim paketimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Paket almanın avantajından yararlanabileceğiniz gibi kendinizi geliştirmek istediğiniz veya eksik hissettiğiniz ders ya da derslerden de eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizi yüz yüze birebir olarak veya uzaktan online olarak görme imkanına sahipsiniz. Ders öncesi 20 dakikalık örnek ders imkanından faydalanabilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Kadromuz alanında deneyimli, yeni nesil soru çözümlerinde başarılı öğretmenlerden oluşmaktadır. Haftada bir denemeler haricinde on beş günde bir Türkiye denemeleri ile sizlerin hedeflerinize ulaşmanızda destek sağlıyoruz. Sınava hazırlığı online veya yüz yüze yapıyoruz. Tüm derslerden özel ders olarak yardımcı oluyoruz. Sınava girecek adayların hepsine hızlı paragraf okuma ve anlamayı tavsiye ediyoruz.

Online Özel Ders Faydalı mıdır?

Pandemi sürecinde okullar, kurslar ve dershaneler online özel ders, online ders verdiler. Online sınıf derslerinde verim çok fazla olamadı. Fakat birebir kamera açılarak dersler yan yana anlatılan dersten hiç bir farkı olmadı. Tabi ki burada öğrencinin öğrenmek istemesi çok önemli. Online özel ders in ekstra faydaları vardır. Bunlar nelerdir?

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.
Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Trabzon Özel Ders

  Trabzon Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button