Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Mersin Özel Ders

Mersin Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Mersin Özel Ders olarak tüm derslerden ve tüm seviyelerden sınavlara hazırlık olarak birebir ders veriyoruz.  Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en başarılı, en iyi öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Özel ders almak isteyen öğrenciler için isterlerse evlerine öğretmen yönlendirmesi yada online olarak bire bir özel ders formatında ders anlatıyoruz. Online ders isteyen öğrencilerimiz için öncesinde ücretsiz 15 dakikalık bir deneme dersi imkanı sunuyoruz. Memnuniyet durumuna göre derslere başlanabilir yada farklı bir öğretmenle tekrar deneme dersi yapılabilir. Fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada küçük gruplarla alabilirler.

Matematik Özel Ders

Matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, YÖS  ve diğer sınavlar için alabilirsiniz.

Matematik dersi öğrencinin tüm sınavlarda ve tüm zamanlarda karşılaşacağı en önemli derstir. Temelinin sağlam olması ve geliştirilerek iyileştirme yapılması çok daha sağlıklıdır. Matematik dersi iyi olan öğrenci her zaman daha pozitiftir ve hayatı olum yönlerinden görerek  yaşar.

Fizik Özel Ders

Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Haftalık yapılan deneme sınavlarımıza öğrencilerimiz katılabilirler. TYT AYT ve diğer sınavlar için fizik konularından eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Paragraf ve Hızlı Okuma Kursu

Kursu online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir. Hızlı paragraf  10 derslik paket bir program şeklindedir . Bu dersin amacı yeni nesil soruları çözmeye yöneliktir.

Hızlı okuma kursu ise 16 derslik paket bir program şeklindedir. Kursumuzda adayların okuma hızlarını 2-3 katına çıkartmaktır. Hızlı okuma ve hızlı paragraf tekniklerini tamamen online olarak anlatmaktayız.

Sınavlara katılacak tüm adaylar için hızlı paragraf kursunu tavsiye etmekteyiz.

Eğitim Koçu

Eğitim koçlarımız öğrenciyi bir bütün olarak ele alır. Okul ve sınavlarla ilgili her türlü çalışmayı öğrenciyle birlikte yürütür. Derslerinde ki eksikleri belirler, nasıl ders çalışması gerektiğini, nerelere çalışması gerektiğini belirler. Veliye bilgilendirme yapar. Öğretmen – öğrenci – veli arasındaki üçgeni kurar ve uyumlu olmasını sağlar.

 • Seviye Belirleme Sınavları yapar
 • LGS TYT AYT Deneme Sınavları
 • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) Hazırlık deneme sınavları
 • LGS hazırlık ve deneme sınavları
 • Okul dersleri ile ilgili denemeler
 • Ders çalışma planı yapar.
 • Saat saat gün planlaması yapar.
 • Ders çalışması için motivasyonu sağlar.
 • Ödev yapması konusunda motivasyon yapar.
 • Okula devam eden öğrenciler için yazılıya hazırlık çalışma yaptırtır.
 • Özel ders alması gerekirse öğretmenini ayarlar.
 • Çalışmaların hepsinden veliye rapor hazırlar bilgilendirme yapar.

Kadromuzun tamamı alanından mezun ve pedagojik formasyon sahibidir. Uzun yıllar kurs merkezleri ve okullarda tecrübe kazanmış kitap yazarlığı ve eğitim materyali hazırlama konusunda teknoloji desteğini iyi kullanan öğretmenlerdir. Türkiye’nin seçkin okullarından rehberlik ve eğitim uzmanları ile çalışmaktayız.

Eğitim Koçluğu Seans Ücretleri (Fiyatları)

KoçluK hizmetlerinin ücreti aylık olarak alınmaktadır. Seans ücreti şeklinde değildir. Online olarak tanışma veya diğer tabiriyle deneme dersi yapıldıktan sonra aylık olarak peşin çalışılmaktadır.

Online eğitim koçluğu ücreti 750 TL dir.

Yüz yüze kurumumuzda veya öğrenci evinde yapılacaksa 1250 TL dir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Mersin Özel Ders

  Mersin Özel Ders

   

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button