Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Samsun Özel Ders

Samsun Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Samsun Özel Ders merkezimizde bütün derslerden Samsun’un en iyi öğretmenleri sınıf derslerini ve özel derslerimizi anlatmaktadır. Öğretmenlerimiz yeni nesil sorulara hakim ve güncel müfredata uygun şekilde derslerimizi anlatmaktadırlar. Tüm derslerimizi online veya yüz yüze sınıf dersleri küçük gruplar halinde anlatmayız. 1-2-3-4-6-10 kişilik sınıflar olmaktadır. Bizim tavsiyemiz pandemi nedeniyle derslerin online olarak özel ders formatında alınmasıdır. Tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz için özel ders veriyoruz . Kurumumuzda ilkokul öğrencilerine , ortaokul öğrencilerine, lise öğrencilerine, ALES  adaylarına , KPSS adaylarına, YÖS adaylarına , DGS adaylarına ders verecek şekilde deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız. Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce, almanya, fransızca, fen bilgisi, tarih, coğrafya, eğitim bilimleri, sayısal mantık, sözel mantık, hızlı okuma, seri okuma, paragraf teknikleri ve diğer derslerin hepsinden özel ders anlatmaktayız.

Online Özel Ders

Online derslerimizi sınıf dersi veya birebir olarak anlatılmaktadır. Samsun Özel Ders olarak  biz derslerimizi kendi platformlarımızdan anlatmaktayız. Fakat birçok öğrenci zoom üzerinden  ders almaya alıştıklarından dolayı öğrencilere zorluk olmaması için öğretmenlerimiz zoom üzerinden özel ders anlatmaktadırlar. Online derslerimizin nitelik açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Online derslerimize başlamadan önce ücretsiz olarak 15-20 dakikalık deneme dersleri yapılıp asıl derslere daha sonra başlanır. Bu yapılan deneme dersleri öğretmen ve öğrenci uyumu yakalanması için oldukça önemlidir. Dilendiğinde başka bir öğretmenle tekrar deneme dersi yapılabilir. Online özel dersler genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Öğretmen ve öğrencilerin kamera açması zorunludur.

İlkokul Özel Ders

1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, matematik ve İngilizce dersleri, 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri çok az Türkçe ve İngilizce dersleri 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce dersleri 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, İngilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Samsun Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

Ortaokul Özel Ders

5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce ve tarih (sosyal bilgiler) dersleri s öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri yani Lgs sınav adayı öğrenciler kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, Türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, İngilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Tüm seviyeler için en tecrübeli öğretmen kadrosuyla birlikte çalışıyoruz. Ders saatleri öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermektedir. Öğrencinin seviyesi öğretmenlerimiz tarafından tespit edildiğinde gerekli saat ayarlamaları yapılabilir.

HIZLI OKUMA KURSU

 • İlkokul 4 den itibaren tüm öğrencilere tavsiye ediyoruz.
 • Kurs süresi toplam 5 haftadır.
 • Haftada bir kere 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır.
 • Toplam 10 ders sürmektedir.
 • Kalabalık gruplar önermiyoruz.

Paragraf soruları üzerinden gidilmektedir. Bu kurstaki hedefimiz uzun paragraf sorularını 1 dakika değil yarım dakika gibi bir zaman diliminde çözüme ulaştırmaktır. Bu durum zamandan yarı yarıya bir tasarruf etmemizi sağlar .

HIZLI OKUMANIN FAYDALARI

Kısa zamanda daha çok kelime okumamıza yarar. Biz en az 400 kelimeyi garanti ediyoruz. Hızlı okuma daha çabuk anlamayı ve algılamayı sağlar. Bilginin akılda kalmasını sağlar. Okumaktan keyif almayı sağlar. Daha az zamanda daha çok kelime okuyarak zamanı bize bırakır. Zamanı yönetme kabiliyeti kazandırır. Kağıt kalem kullanmadan not almak istiyorsan bu kursu kaçırma ! Sen de öğrendiğin her şeyi çok çabuk öğrenmek ve kalıcı olarak ömür boyu hafızada tutmak istemez misin?

Eğitim Koçu

Eğitim koçlarımız öğrenciyi bir bütün olarak ele alır. Okul ve sınavlarla ilgili her türlü çalışmayı öğrenciyle birlikte yürütür. Derslerinde ki eksikleri belirler, nasıl ders çalışması gerektiğini, nerelere çalışması gerektiğini belirler. Veliye bilgilendirme yapar. Öğretmen – öğrenci – veli arasındaki üçgeni kurar ve uyumlu olmasını sağlar.

 • Seviye Belirleme Sınavları yapar
 • LGS TYT AYT Deneme Sınavları
 • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) Hazırlık deneme sınavları
 • LGS hazırlık ve deneme sınavları
 • Okul dersleri ile ilgili denemeler
 • Ders çalışma planı yapar.
 • Saat saat gün planlaması yapar.
 • Ders çalışması için motivasyonu sağlar.
 • Ödev yapması konusunda motivasyon yapar.
 • Okula devam eden öğrenciler için yazılıya hazırlık çalışma yaptırtır.
 • Özel ders alması gerekirse öğretmenini ayarlar.
 • Çalışmaların hepsinden veliye rapor hazırlar bilgilendirme yapar.

Kadromuzun tamamı alanından mezun ve pedagojik formasyon sahibidir. Uzun yıllar kurs merkezleri ve okullarda tecrübe kazanmış kitap yazarlığı ve eğitim materyali hazırlama konusunda teknoloji desteğini iyi kullanan öğretmenlerdir. Türkiye’nin seçkin okullarından rehberlik ve eğitim uzmanları ile çalışmaktayız.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.
Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Samsun Özel Ders

  Samsun Özel Ders

   

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button