İzmit‘in her yerinde tecrübeli öğretmen kadromuz  Yahya Kaptan’daki kursumuzda bire bir formatında  sınavlara hazırlık dersleri ile yüz yüze evinizde özel ders vermekteyiz. Covid dolayısıyla isteyen veli-öğrencilerimize online olarak da ders anlatmayız. Online derslerimizi kendi platformlarımızdan veya artık bütün öğrencilerin kullandığı zoom,  üzerinden anlatıyoruz. Kursumuzda her hafta deneme sınavları yapılmaktadır.

Matematik hayatın içinde her noktasında bulunmaktadır. Yaşamımızın her alanında karşılaşırız ve sıklıkla kullanırız. Matematik, aslında eğlenceli oluşu gerekse bilgi doluşu olmasıyla fazlasıyla dikkat çekiyor. Tabi ki yapabilirsen! Sadece eğitim hayatında değil birçok alanda da karşımıza çıkan Matematik, kimilerine göre çok karışık, kimilerine göre çok zor kimilerine göre ise çok kolaydırAslında her branş gibi ne kadar ilgi gösterirsen o kadar ilgili olan Matematiği sevmek çok önemlidir. Peki neden sevmeliyiz ? Çünkü her an her dakika iç içeyiz. Hesap yaparken, çalışırken, eğitim alanında vb. Hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. O yüzden matematiği sevmeyen veya sevemeyen birçok insan, hayatının birçok evresinde zorluklar yaşamıştır. Matematikten kaçmadan onun üstüne gidilmelidir.

Matematiği sevmek öğrencinin elinde olduğu gibi öğretmeninde elindedir. Öğretmenin öğrenciye matematiği sevdirmesi en önemli unsurlardan biridir. Bu öğretmen sadece okuldaki öğretmen olabileceği gibi okuldaki bir öğretmende olmayabilir. Size matematiği sevdirecek bu öğretmen, bazen ailenizden bir birey, bazen hiç tanımadığınız bir insan, bazen de gerçekten size ders anlatan bir öğretmeniniz olabilir. Ve matematiği sevdiren öğretmenler unutulmaz. Çünkü onlar o öğrencinin belki de kaderini değiştirmişlerdir.

Matematik Özel Ders İzmit

Bizlerde kurum olarak sizlere en fazla fayda sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik  dersi anlatan, özel ders veren öğretmenleri bir araya getiriyoruz. Özel ders her öğretmenin yapabileceği bir iş değildir. Öğrencilere matematiği sevdirmek amacıyla yola çıkan öğretmenlerimizle sizlere destek oluyoruz. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun farkındayız. Matematik özel ders aramalarında ve sayfalarında en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, ne derece önemli olduğunu, belki de bir hayatı değiştireceğini biliyoruz.

Matematik Özel Ders İzmit, Matematik dersi sınavlarda en fazla etkisi olan alandır. LGS de 20 soru TYT de 40 soru AYT de 40 soru sorulmaktadır. Öğrencilerin en fazla zorlandıkları alan olduğu için en fazla yapan öğrenci ön plana çıkmaktadır. Full çeken öğrenci sayısı çok az olduğundan sınavlarda hepsini yapan öğrenciler genelde derece yapmaktadır.

Bizler matematik derslerimizi online veya yüz yüze olarak yapmaktayız. Türkiye nin her noktasında evlere öğretmen göndermekteyiz. Matematik Özel Ders İzmit  Kadromuz tecrübeli öğretmenler tarafından oluşmaktadır. Kurucumuz öğretmen olduğu için bütün öğretmenler ile tek tek görüşme yaptıktan sonra komisyon tarafından onay verildikten sonra kadromuza dahil edilmektedir.

Matematik Özel Ders İzmit, Bizimle çalışan öğrencilere her hafta online deneme yapılmaktadır. Denemelere geniş katılım olmaktadır.

Matematik Özel Ders İzmit, DGS YÖS ALES alanlarında da özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Birçok kurum öğretmenlerini bizden talep etmektedir. Bizim öğretmenlerimiz uzman olarak çalışmakta olup özel okullar özel dersaneler online derslerine bizim kadromuz tarafından destek almaktadır.

Matematik Özel Ders İzmit, Lgs Matematik, yks matematik, yös matematik, kpss matematik, ales matematik DGS matematik için ayrı ayrı öğretmenler görevlendirilmiştir. Öğretmenlerimiz kendi alanlarında ders anlatmaktadırlar.

Ortalama olarak LGS matematik dersleri öğrenci seviyesine göre 60-90 ders aralığında bitmektedir.

YKS matematik dersleri TYT 80 ders AYT 60 derste bitmektedir.

YÖS, KPSS, ALES, DGS matematik dersleri tamamen öğrenci seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.