Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Sakarya Özel Ders

Sakarya Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Sakarya Özel Ders, tüm öğrencilerimiz için alanında uzman eğitim kadromuzla dersleri yapıyoruz. Eğitim hizmetimizden online veya yüz yüze şeklinde faydalanabilirsiniz. Birebir özel ders olarak sınıf derslerimiz kalabalık sınıf derslerine göre çok daha fazla verimli olmaktadır. Öğretmenlerimiz ÖSYM, MEB veya üniversitelerin yaptığı YÖS sınavlarında sorulan soruların müfredatına uygun olarak ve dikkat edilerek anlatılmaktadır. Derslerimiz online veya yüz yüze birebir olarak alınabileceği gibi küçük gruplar halinde de alınabilir.

İlkokul Özel Ders

1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, matematik ve İngilizce dersleri, 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri çok az Türkçe ve İngilizce dersleri 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce dersleri 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, İngilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Sakarya Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

Ortaokul Özel Ders

5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce ve tarih (sosyal bilgiler) dersleri Sakarya Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri yani Lgs sınav adayı öğrenciler kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, Türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, İngilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Tüm seviyeler için en tecrübeli öğretmen kadrosuyla birlikte çalışıyoruz. Ders saatleri öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermektedir. Öğrencinin seviyesi öğretmenlerimiz tarafından tespit edildiğinde gerekli saat ayarlamaları yapılabilir.

Hızlı Paragraf ve Hızlı Okuma Kursu

Hızlı paragraf ve hızlı okuma kursu online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir. Hızlı paragraf  10 derslik paket bir program şeklindedir . Bu dersin amacı yeni nesil soruları çözmeye yöneliktir. Hızlı okuma kursu ise 16 derslik paket bir program şeklindedir. Hızlı okuma kursunda adayların okuma hızlarını 2-3 katına çıkartmaktır. Tamamen online olarak anlatmaktayız. Sınavlara katılacak tüm adaylar için hızlı paragraf kursunu tavsiye etmekteyiz.

Eğitim Koçu

Eğitim koçlarımız öğrenciyi bir bütün olarak ele alır. Okul ve sınavlarla ilgili her türlü çalışmayı öğrenciyle birlikte yürütür. Derslerinde ki eksikleri belirler, nasıl ders çalışması gerektiğini, nerelere çalışması gerektiğini belirler. Veliye bilgilendirme yapar. Öğretmen – öğrenci – veli arasındaki üçgeni kurar ve uyumlu olmasını sağlar.

 • Seviye Belirleme Sınavları yapar
 • LGS TYT AYT Deneme Sınavları
 • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) Hazırlık deneme sınavları
 • LGS hazırlık ve deneme sınavları
 • Okul dersleri ile ilgili denemeler
 • Ders çalışma planı yapar.
 • Saat saat gün planlaması yapar.
 • Ders çalışması için motivasyonu sağlar.
 • Ödev yapması konusunda motivasyon yapar.
 • Okula devam eden öğrenciler için yazılıya hazırlık çalışma yaptırtır.
 • Özel ders alması gerekirse öğretmenini ayarlar.
 • Çalışmaların hepsinden veliye rapor hazırlar bilgilendirme yapar.

Kadromuzun tamamı alanından mezun ve pedagojik formasyon sahibidir. Uzun yıllar kurs merkezleri ve okullarda tecrübe kazanmış kitap yazarlığı ve eğitim materyali hazırlama konusunda teknoloji desteğini iyi kullanan öğretmenlerdir. Türkiye’nin seçkin okullarından rehberlik ve eğitim uzmanları ile çalışmaktayız.

Eğitim Koçluğu Seans Ücretleri (Fiyatları)

Koçluk hizmetlerinin ücreti aylık olarak alınmaktadır. Seans ücreti şeklinde değildir. Online olarak tanışma veya diğer tabiriyle deneme dersi yapıldıktan sonra aylık olarak peşin çalışılmaktadır. Online eğitim koçluğu ücreti 750 TL dir. Yüz yüze kurumumuzda veya öğrenci evinde yapılacaksa 1250 TL dir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Sakarya Özel Ders

  Sakarya Özel Ders

  Sakarya Özel Ders

  Sakarya Özel Ders

   

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button