Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Mersin Fen Bilimleri Özel Ders

Mersin Fen Bilimleri Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Mersin Fen Bilimleri Özel Ders, Matematik özel ders, Türkçe özel derslerimizi online veya yüz yüze olarak alınabilir. Fen derslerinde uygulamalı anlatım şekli ve yeni nesil soru çözümü ile desteklenen öğrencilerin LGS puanı artmaktadır.

Tecrübeli öğretmenler tarafından Mersin ‘nin merkez ve ilçelerinde verilmektedir. Fen bilimleri dersinden özel ders takviyesi almanız için, alanında uzman, tecrübeli eğitmelerimizden evinizde özel ders alabilir ya da online olarak özel derslere katılabilirsiniz. Ara sınıflardaki öğrencilerimizin okul derslerindeki başarıyı arttırabilir ve fen dersini sevdirerek temelini oluşturabiliriz. 8. Sınıf öğrencilerimiz birebir dersler alarak LGS sınavına eksiksiz olarak hazırlanabilir.

Bireysel derslerimiz sanal ortamında online olarak ya da yüz yüze verilir. Yüz yüze dersler öğrenci evinde verilir. Yalnızca Mersin’den değil Türkiye’nin her bölgesinden en iyi fen bilimleri öğretmenleri ile oluşturduğumuz kadromuzdan online olarak özel ders de alabilirsiniz.

Tüm branşlardan her seviyede öğrenciye online ya da yüz yüze özel dersler vermekteyiz. Birebir dersler, sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinde başarıyı arttırmada en hızlı ilerleme yöntemidir.

LGS öğrencilerimize kariyer sahibi bir geleceğin ilk adımına basamaktır. 8. sınıfta girecekleri bu sınavın tekrarının olmaması en önemli basamak haline getirir. Nitelikli okullara girebilmek disiplinli  çalışmayı, çalışma temposuna erken başlamayı, sistemin ayrıntılarına hakim öğretmenlerle çalışmayı  gerektirir. Mersin Fen Bilimleri Özel Ders ekibi tecrübeli öğretmenleriyle LGS ye hazırlıkta en büyük destekçinizdir.

Liselere giriş sınavlarında başarılı olmak, iyi bir nitelikli okula gitmek için birebir ders alarak takviye de bulunmak öğrencilerimiz için başarıya giden yolda en hızlı ilerleme yöntemidir. Matematik, Türkçe, Fen bilimlerinden gibi ana derslerden başarılı olan öğrenciler güzel bir liseye yerleşebilmektedir.

Online Özel Ders Faydalı mıdır?

Pandemi sürecinde okullar, kurslar ve dershaneler online özel ders, online ders verdiler. Online sınıf derslerinde verim çok fazla olamadı. Fakat derslerimiz birebir özel ders formatında olduğu için yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur. Online dersin faydaları aşağıdaki gibidir.

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Dersler Nasıl İşlenir?

Ders saatleri 40 dk’dır. Derslerimiz genellikle 2 ders saati olarak; 40 dk ders 10 dk mola ve 40 dk ders formatında işlenir. Online olarak özel derslere başlanmadan önce dileyen öğrencilerimize 15 dk’lık ücretsiz örnek ders yapılır.

Birebir derslere dilediğiniz zaman başlayabilir,  istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Dersler öğrencinin eksikleri üzerine gidilerek işlenir ve müfredat tamamlanır. Ödevlendirme çalışmaları yapılır. Haftalık olarak yapılan deneme sınavları ile öğrenci gelişimleri adım adım takip edilir. Dileyen velilerimiz profesyonel eğitim koçluğu hizmeti alabilir.

Öğrencilerimiz için hazırladığımız, içerisinde yeni nesil sorular barındıran ve müfredatı en ince ayrıntısıyla işleyen kitap setlerimizden edinebilirsiniz. Kitap setlerimizden edinen öğrencilerimize ücretsiz olarak dijital platform tanımlamaktayız. Kocaeli Fen Bilimleri Özel Ders dijital platformunun içerisinde on binlerce soru, konu anlatımları, simülasyonlar ve deneme sınavları bulunmaktadır. Birebir derslerin yanında kitap setleri ve dijital platformla öğrencilerimiz Fen bilimleri derslerinde başarıyı garantileyecektir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button