Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Lgs Kursu Niğde

Lgs Kursu Niğde
Hızlı Okuma Kursu

Lgs Kursu Niğde başta olmak üzere merkez ilçeleri ve diğer ilçelerini de kapsayan geniş bir eğitim alanına sahiptir. Lgs’ ye hazırlanan öğrencilerimizin imkanlarını genişleterek başarılarını arttırma adına eğitim hizmeti sunmaktayız. Online ders veya yüz yüze ders vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi kriterlerinize uygun, yeni nesil soru çözümlerinde başarılı ve alanında başarı göstermiş tecrübeli öğretmen yönlendirmesiyle yapmaktayız. Online derslerimizi ise alanında bilgi sahibi olan Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz öğretmenlerle vermekteyiz.

Online özel derslerimize başlamadan önce Lgs Kursu Niğde ile iletişime geçip ücretsiz deneme dersi talep edebilirsiniz.

 

Öğrencilerimiz paket eğitimin ekonomik fiyatlarından yararlanabilirler. Ayrıca ihtiyaç duydukları ders ya da derslerden de alabilirler.  Ders almadan önce 20 dakikalık tanışma ve örnek ders dinleme imkanından da ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Dilediğinizde öğretmen de değiştirilebilir . Alanında başarı sağlamış yayın evleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.. Kitap setlerimize indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Kitap seti alanlara https://www.dijidemi.com platformunu ücretsiz olarak açmaktayız. Bu platformda tüm derslerin konu anlatımları ve soruların çözümlü videolarını bulabilirler.

LGS SINAVI

Lgs Kursu Niğde, bildiğiniz üzere 2021 lgs sınavı yapıldı, puanlar açıklandı, tercih işlemleri gerçekleştirildi ve 26 Temmuz’da ise tercih sonuçları açıklanarak yerleştirmeler yapılacak. Gelecek yılki lgs sınavının 4 Haziran 2022′ de yapılması, 10 Temmuz 2022′ de ise sonuçların açıklanmasına karar verildi. Çalışmalarımıza ne kadar erken başlarsak o kadar erken konu tekrarlarımızı bitiririz. Böylelikle soru ve deneme çözmeye daha fazla vakit ayırıp kendimizi her açıdan daha iyi donatabiliriz.

LGS KURSU İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DERS VE DERS SAATLERİ:

Lgs Kursu Niğde Ders saatleri

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap 16 ders saati

İngilizce 16 ders saati

Din Kültürü 12 ders saati olup toplamda 184 saati kapsamaktadır. Çalışma performansınıza istek ve ihtiyacınıza göre düzenlemeler yapılarak ders saatlerinin arttırılması yönünde elimizden gelen kolaylığı gösteririz.

Kişiye özel programlarda hazırlanmaktadır. Tüm derslerden destek alınması şartımız bulunmamaktadır. Sadece ihtiyaç olan derslerden alınabilir. Ayrıca eğitim koçlarımız bulunmaktadır. Eğitim koçlarımızdan da destek alınabilir.

Ders öğretmenlerimiz en çok kullanılan kitaplara, soru göndermiş veya soru yazarlığı yapmış insanlardır.

 

Lgs Kursu Niğde Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

 

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

 

Lgs Kursu Niğde ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button