Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

DİN KÜLTÜRÜ

DİN KÜLTÜRÜ
Hızlı Okuma Kursu

LGS Din Kültürü Kursu eğitimleri deneyimli din kültürü öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli din kültürü öğretmenleri tarafından din kültürü eğitimi alır. Lakin din kültürü eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz. Online LGS Kurs’u arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli din kültürü öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz.

LGS Din Kültürü Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Din Kültürü kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 4, 8 ve 10 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

LGS Din Kültürü Kursu her seviyeden öğrencilere verilmektedir. Bu kurslar okul ya okulların açılmasıyla beraber başlar ya da okuldan on beş, otuz gün önce başlar. Erken başlayan kurslarımızda öğrencilerin seviyeleri belirlenir. Temeli zayıf olan öğrenciler için ekstra programlar uygulanır ve önerilir.

LGS Din Kültürü Kursu olmazsa olmaz her öğrencinin ihtiyacıdır. Sınıflardaki öğrenci sayısı oldukça önemlidir. Yani ne kadar az öğrenci olursa o kadar verim alınır. Biz Online LGS Kurs olarak en fazla 10 kişilik sınıflarda ders yapmaktayız. Sınıflarımız 3-4-6-10 kişiliktir.

LGS Din Kültürü Kursu verecek öğretmenin tecrübesi oldukça önemlidir. Yeni mezun, din kültürü bölümünü bitirmemiş kişiler bu kurslarda verimli olamazlar. Bazı kurumlar bu konulara dikkat etmemektedir. Ticaret mantığıyla eğitim olmaz.

LGS Din Kültürü Kursu

Eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

LGS Din Kültürü Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Türkçe, Fen, İngilizce gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

LGS Din Kültürü Kursu veren öğretmenlerimiz en az 10 yıllık din kültürü öğretmenliği deneyimine sahiptir. Din Kültürü kursu ile öğrencilerimiz din kültürü sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

LGS Din Kültürü Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

Biz lgs kursu olarak tüm adaylara hızlı paragraf okuma ve anlama dersi tavsiye ediyoruz. Kursumuz toplamda 10 dersten oluşmaktadır. Adayların paragraf, yeni nesil sorular ve uzun soruları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Merak Edilenler
deneme

Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Alihan dedi ki:

   Her konuda yardımcısınız çok teşekkür ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button