Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Bursa Özel Ders

Bursa Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Bursa Özel Ders olarak tüm derslerden  Türkiye’nin en iyi  en deneyimli öğretmenleri tarafından derslerimizi anlatıyoruz. Sadece Bursa merkez değil Nilüfer, Kestel, Osmangazi, Gürsu, Gemlik, İnegöl, İznik ve diğer tüm ilçelerde Bursa özel ders olarak hizmetinizdeyiz. Öğretmenlerimiz dersleri yeni nesil sorular ile güncel müfredata uygun olarak anlatmaktadır. İsteyen öğrenci veya adaylar kendi gruplarını hazırlayabilir kendi arkadaşlarıyla birlikte ders alabilmektedir.

Online Özel Ders

Online derslerimizi sınıf dersi veya birebir olarak anlatmaktayız .  Online derslerimizin nitelik açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Derslerimize başlamadan önce ücretsiz olarak 15-20 dakikalık deneme dersleri yapılıp asıl derslere daha sonra başlanır. Bu yapılan deneme dersleri öğretmen ve öğrenci uyumu yakalanması için oldukça önemlidir. Dilendiğinde başka bir öğretmenle tekrar deneme dersi yapılabilir. Online özel dersler genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Öğretmen ve öğrencilerin kamera açması zorunludur. Online derslerimiz zoom üzerinden özel ders formatında anlatılmaktadır.

İlkokul, Ortaokul Özel Ders

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, temel matematik ve ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri, 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri  Türkçe ve ingilizce dersleri,  fransızca dersleri, almanca dersleri 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, ingilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Kocaeli özel ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır. Ortaokul  5. 6. 7. sınıf öğrencileri için hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) derslerinden Bursa özel ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız Bursa özel dersin en iyi, özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Yeni nesil sorular ile öğrencilerimizi LGS ye hazırlıyorlar. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, Türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Özel Ders

Lise öğrencilerine (9, 10, 11. sınıf öğrencilerini) okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden  yardımcı olmaktayız. 11. sınıftan itibaren birçok öğrencimiz TYT kursuna gitmektedir. Biz 11. sınıf konularını anlatırken TYT konularını da anlatmaktayız. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Öğrencilerimizin durumuna göre ders saatleri arttırılıp ,azaltılabilir. Her hafta düzenli online ödevlendirmeler ile öğrenci bilgisi taze tutulmaktadır.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.
Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Bursa Özel Ders

  Bursa Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button