Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Bolu Özel Ders

Bolu Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Bolu Özel Ders kurs merkezimizde bütün derslerden Bolu’nun iyi öğretmenleri tarafından  grup sınıf derslerini ve birebir özel derslerimizi anlatılmaktadır. Bolu’nun dışındaki şehirlerde bulunan şubelerimizde tüm sınavlara hazırlık kurslarımız bulunmaktadır. Diğer şehirlerdeki öğretmenlerimiz de bulundukları şehirlerin en iyi öğretmenlerinden seçilmiş özel bir kadromuz vardır. Güncel müfredata uygun, yeni nesil sorularla birebir özel derslerimizi anlatmaktayız. Öğretmenlerimiz güncel yayınları ve MEB kazanımlarından hazırlanmış testlerle ve sorularla konu anlatımı yapıyor. Yeni nesil sorularla konuyu öğretmektedir.

Okul Takviye Kursları

Alanında uzman Bolu’daki öğretmenlerimiz yüz yüze evinizde birebir,  online için ise Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle özel ders anlatmaktayız.

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, temel matematik ve ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri İlkokul 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri  Türkçe ve ingilizce dersleri,  fransızca dersleri, almanca İlkokul 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri İlkokul 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, ingilizce, matematik Problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Bolu Özel Ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır. İkinci kademe yani orta okul  5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) derslerinden Bolu Özel Ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

LGS ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız Bolu Özel Dersin en iyi, özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Yeni nesil sorular ile öğrencilerimizi LGS ye hazırlıyorlar. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Takviye Kursları

Lise öğrencilerine (9, 10, 11. sınıf öğrencilerini) okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden Bolu Özel Ders olarak yardımcı olmaktayız. 11. sınıftan itibaren birçok öğrencimiz TYT kursuna gitmektedir. Biz 11. sınıf konularını anlatırken TYT konularını da anlatmaktayız. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Bolu Ales matematik özel ders, Bolu ales kursu, Bolu dgs kursu, Bolu dgs matematik özel ders, Bolu Kpss özel ders, Bolu kpss kursu hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Online Bolu Özel Ders

Online derslerimizi sınıf dersi veya birebir olarak anlatılmaktadır. Bolu Özel Ders olarak biz derslerimizi kendi platformlarımızdan anlatmaktayız. Fakat birçok öğrenci zoom dan ders almaya alıştıklarından dolayı öğrencilere zorluk olmaması için öğretmenlerimiz zoom üzerinden özel ders anlatmaktadırlar. Online özel derslerimiz yüz yüze yapılan özel dersten hiçbir farkı yoktur. Online derslerimize başlamadan önce ücretsiz 20 dakikalık deneme dersi yaptıktan sonra derslerimize başlamaktayız. Demo dersin amacı öğretmen öğrenci uyumuna bakılması, alt yapının müsait olup olmadığının kontrolü içindir. Bolu Özel Ders genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır. Öğretmen ve öğrencinin kamerasını açması zorunludur. Online özel derslerimizi sadece Bolu Özel Ders öğretmenlerimiz değil Türkiye’nin her tarafından en öğretmenlerimizce verilmektedir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.
Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Bolu Özel Ders

  Bolu Özel Ders

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button