Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü ile gözün görme alanını genişleterek ve kelimeler üstünde sağlıklı gezinebilmeyi sağlayarak okuma hızınızı arttırabilirsiniz . Göze etkili bir hız kazandırılır ve görme ile anlayarak okuma arasında uyum sağlanır. Hızlı okuma sayesinde kitaplarınızı daha çabuk bitirir, ödevlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlarsınız. Hızlı okuma günlük hayatta okuma ve anlama konusunda size her zaman yardımcı olur. Yavaş okuduğunuz metinlerde hemen sıkılıp okumayı bırakabilirsiniz. Böyle bir durumda okuma alışkanlığı kazanmak sizin için daha zor olacak ve okuma isteğiniz azalacaktır. Kitap okumaya başladığınızda öncelikle ince kitapları ve sizin ilginize yönelik olan kitapları tercih etmelisiniz. Hızlı okumaya çözüm bulmak için hızlı okuma tekniklerine başvurmak size yardımcı olacaktır.

Kurslarımızı Türkiye’nin her yerine online olarak verebiliyoruz. Seri ( hızlı ) okuma ve hızlı paragraf teknikleri birbirinden ayrı iki kurstur. Online dersler öncesinde öğretmen ve öğrenci uyumunu ölçmek için 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Deneme dersimizin yapılma amacı öğretmen ve öğrenci uyumuna bakılması , öğrenci seviyesinin tespit edilmesidir. Deneme dersinden sonra hemen derslere başlanabileceği gibi memnun kalınmadığı durumlarda farklı bir öğretmen ile tekrar deneme dersi de yapabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak ve deneme dersi talep etmek için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

Paragraf teknikleri toplamda 10 dersten oluşan bir pakettir. Sınava girecek tüm adaylara tavsiye etmekteyiz. Yeni nesil sorular karşısında başarı elde etmek için mutlaka hızlı paragraf teknikleri dersi alınmalıdır. Hızlı okuma dersi ise belirli göz teknikleri ile okuma hızını en az 2-3 kat arttırmaya yönelik bir derstir. Hızlı okuma ve hızlı paragraf teknikleri derslerini  online olarak anlatmaktayız.

Genel olarak hızlı okuma kursu; hafızanızı geliştirir , daha iyi odaklanma sağlar, mantıksal düşünmeye yöneltir , görsel algıyı geliştirir , kelime hazinenizi güçlendirir , zihninizi daha etkin kullanmayı sağlar , sınavlarda zaman kazandırır ve avantaj sağlar .Hızlı Okuma ile birlikte okuma hızında  artış sağlanıp buna bağlı olarak anlayarak hızlı okuma seviyesi de yükselir.

Faydaları:

 • Hafızanızı geliştirir
 • Daha iyi odaklanma sağlar
 • Mantıksal düşünmenizi sağlar
 • Kendinize olan güven seviyenizi yükseltir
 • Kelime haznenizi ve bilgi dağarcığınızı geliştirir
 • Hayallerinizi şekillendirip, geliştirebilmenizi sağlar
 • Sınavlarda zaman kazandırır ve avantaj sağlar
 • Görsel algıyı geliştirir
 • Zihninizi daha etkin kullanırsınız

Kurs Ücretlerimiz

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı için ders ders ücretlerimiz hakkında bilgiyi  eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz .

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

  Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

  Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

  Hızlı Okuma Kursu Beylikdüzü

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button