Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

LGS KURSU ŞIRNAK

LGS KURSU ŞIRNAK
Hızlı Okuma Kursu

LGS KURSU ŞIRNAK

Şırnak’ da 8.sınıf öğrencilerine sınava hazırlık aşamasında gerekli eğitim ve destek sunarak başarılarını arttırmalarında yardımcı ve destek olmaktayız. Lgs ‘ nin açılımı liseye geçiş sınavı’dır. Bu sınav sonucu yapılan tercihle seçilen liseler geleceğimizde alacağımız üniversite eğitimini ve yapacağımız mesleği etkilemektedir. Doğal olarak bu durum da bireyin statüsünü ve ekonomik gelirini belirlemektedir. İyi bir eğitim ve ekonomik getirisi yüksek bir meslek yarının gençleri olan bugünün lgs hazırlığında bulunan siz öğrencilerimizin hakkıdır.

LGS KURSUMUZDA ÖNERİLEN DERS SAATLERİMİZ:

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap Tarihi 24 ders saati

İngilizce 24 ders saati

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 12 ders saati olarak toplamda 200 ders  saatidir.

LGS SINAVI

2 oturumdan oluşmaktadır. Birinci oturum 75 dakika sürmektedir. Türkçe 20 sorudan İnkılap Tarihi 10 sorudan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10 sorudan İngilizce 10 sorudan olmak üzere toplam 50 sorudan oluşmaktadır. İkinci oturum 60 dakika sürmektedir. Matematik 20 sorudan Fen Bilimleri 20 sorudan olmak üzere toplam 40 sorudan oluşmaktadır. Lgs sınavının toplam soru sayısı 90′ dır. sınavın iki oturumu da aynı gün yapılmaktadır. Gelecek lgs sınavı için belirlenen tarih 4 Haziran 2022 günüdür.

LGS KURSU

Kursumuzda sınavda çıkacak olan derslerden oluşan eğitim paketimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Paket almanın avantajından yararlanabileceğiniz gibi kendinizi geliştirmek istediğiniz veya yetersiz hissettiğiniz ders ya da derslerden de eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizi yüz yüze birebir olarak veyahut uzaktan online olarak görme imkanına sahipsiniz. Ders öncesi 20 dakikalık örnek ders imkanından faydalanabilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Kadromuz alanında deneyimli, yeni nesil soru çözümlerinde başarılı öğretmenlerden oluşmaktadır. Haftada bir denemeler haricinde on beş günde bir Türkiye denemeleri ile sizlerin hedeflerinize ulaşmanızda destek sağlıyoruz.

Sınava hazırlığı online veya yüz yüze yapıyoruz. Tüm derslerden özel ders olarak yardımcı oluyoruz.

Sınava girecek adayların hepsine hızlı paragraf okuma ve anlamayı tavsiye ediyoruz.

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

   Online eğitimler çok geliştirdi hocalar kaliteli ve ilgili

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button