Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

LGS KURSU ERZURUM

LGS KURSU ERZURUM
Hızlı Okuma Kursu

LGS KURSU ERZURUM

Erzurum merkez ilçe ve tüm ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından lgs adaylarını sınavlara hazırlıyoruz. Lgs’ye hazırlanan öğrencilerimizin imkanlarını genişleterek sınavlarda başarıyı sağlayabilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Online ders ve yüz yüze ders olmak üzere iki ayrı kategoride hizmet vermekteyiz. Yüz yüze derslerimiz kriterlerinize uygun , yeni nesil soru çözümlerinde başarılı ve alanında başarı göstermiş alanında tecrübeli öğretmenlerimizi öğrencilerin evine göndererek yapmaktayız. Online derslerimizi ise alanında tecrübeli olan öğretmenlerimiz tarafından  Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimiz paket eğitimin ekonomik fiyatlarından yararlanabilirler. Ayrıca ihtiyaç duydukları ders ya da derslerden alabilirler. Ders almadan önce 20 dakikalık tanışma ve ders dinleme imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.  Alanında başarı sağlamış yayın evleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz Kitap setlerimize indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Kitap seti alanlara   https://www.dijidemi.com  platformunu ücretsiz olarak açmaktayız. Bu platformda tüm derslerin konu anlatımları ve soruların çözümlü videolarını bulabilirler. Dilediğinizde öğretmen değişikliği yapabilirsiniz.

2022 LGS SINAVI

Bilindiğiniz üzere 2021 lgs sınavı yapıldı, puanlar açıklandı, tercih işlemleri gerçekleştirildi ve 26 Temmuz’da ve 26 ise tercih sonuçları açıklanarak yerleştirmeler yapılacak. Gelecek yılki lgs  sınavının 4 Haziran 2022′ de yapılması,10 Temmuz   2022’de ise sonuçların açıklanmasına karar verildi. Çalışmalarımıza ne kadar erken başlarsak  o kadar erken konu tekrarlarımızı bitiririz. Böylelikle soru ve deneme çözmeye daha fazla vakit ayırıp kendimizi her açıdan daha iyi geliştirebiliriz.

LGS KURSU İÇİN TAVSİYE EDİLEN DERS VE DERS SAATLERİ:

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap 16 ders saati

İngilizce 16 ders saati

Din Kültürü 12 ders saati olarak tavsiye ediyoruz.

Toplamda 184 saati kapsamaktadır. Çalışma performansınıza istek ve ihtiyacınıza göre düzenlemeler yapılarak ders saatlerinin arttırılması yönünde elimizden gelen kolaylığı gösteririz.

Kişiye özel programlarda hazırlanmaktadır. Tüm derslerden destek alınması şartımız bulunmamaktadır. Sadece ihtiyaç olan derslerden alınabilir. Ayrıca eğitim koçlarımız bulunmaktadır. Eğitim koçlarımızdan da destek alınabilir.

Ders öğretmenlerimiz en çok kullanılan kitaplara, soru göndermiş veya soru yazarlığı yapmış insanlardır.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Seren Koral dedi ki:

   Netlerimin yükselişinden çok memnunum teşekkür ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button