Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Kocaeli Özel Ders merkezimizde bütün derslerden İzmir’in en iyi öğretmenleri sınıf derslerini ve özel derslerimizi anlatmaktadır. Öğretmenlerimiz yeni nesil sorulara hakim ve güncel müfredata uygun şekilde derslerimizi anlatmaktadırlar. Tüm derslerimizi online veya yüz yüze sınıf dersleri küçük gruplar halinde anlatmayız. 1-2-3-4-6-10 kişilik sınıflar olmaktadır. Bizim tavsiyemiz pandemi nedeniyle derslerin online olarak özel ders formatında alınmasıdır. Tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz için özel ders veriyoruz . Kurumumuzda ilkokul öğrencilerine , ortaokul öğrencilerine, lise öğrencilerine, ALES  adaylarına , KPSS adaylarına, YÖS adaylarına , DGS adaylarına ders verecek şekilde deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız. Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce, almanya, fransızca, fen bilgisi, tarih, coğrafya, eğitim bilimleri, sayısal mantık, sözel mantık, hızlı okuma, seri okuma, paragraf teknikleri ve diğer derslerin hepsinden özel ders anlatmaktayız.

Online Özel Ders

Online derslerimizi sınıf dersi veya birebir olarak anlatılmaktadır. Kocaeli özel ders olarak  biz derslerimizi kendi platformlarımızdan anlatmaktayız. Fakat birçok öğrenci zoom üzerinden  ders almaya alıştıklarından dolayı öğrencilere zorluk olmaması için öğretmenlerimiz zoom üzerinden özel ders anlatmaktadırlar. Online derslerimizin nitelik açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Online derslerimize başlamadan önce ücretsiz olarak 15-20 dakikalık deneme dersleri yapılıp asıl derslere daha sonra başlanır. Bu yapılan deneme dersleri öğretmen ve öğrenci uyumu yakalanması için oldukça önemlidir. Dilendiğinde başka bir öğretmenle tekrar deneme dersi yapılabilir. Online özel dersler genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Öğretmen ve öğrencilerin kamera açması zorunludur.

İlkokul, Ortaokul Takviye Dersleri

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, temel matematik ve ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri, İlkokul 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri  Türkçe ve ingilizce dersleri,  fransızca dersleri, almanca dersleri İlkokul 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce dersleri, fransızca dersleri, almanca dersleri ilkokul 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, ingilizce, matematik problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Kocaeli özel ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır. Ortaokul  5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, ingilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) derslerinden İzmir özel ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

LGS ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız İzmir özel dersin en iyi, özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Yeni nesil sorular ile öğrencilerimizi LGS ye hazırlıyorlar. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, Türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, ingilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise Takviye Kursları

Lise öğrencilerine (9, 10, 11. sınıf öğrencilerini) okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, ingilizce özel ders,  tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden  yardımcı olmaktayız. 11. sınıftan itibaren birçok öğrencimiz TYT kursuna gitmektedir. Biz 11. sınıf konularını anlatırken TYT konularını da anlatmaktayız. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

Yahya Kaptan Kurs Merkezimiz

Yahya Kaptan’da otogarın arka tarafında (Alikahya Fatih Mah.) bulunan kursumuzda ilköğretim öğrencilerine, lise öğrencilerine, ALES adaylarına , KPSS adaylarına girecekleri sınavlarda online veya yüz yüze yardımcı oluyoruz. Birebir derslerimizin, yanında sınıf derslerimizde bulunmaktadır. Sınıflarımız küçük gruplar halinde  olup vip sınıflardır. Her hafta deneme sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerimizin durumuna göre ders saatleri arttırılıp ,azaltılabilir. Her hafta düzenli online ödevlendirmeler ile öğrenci bilgisi taze tutulmaktadır. Uzman eğitim koçlarımız vardır. İsteyen öğrencilerimize koçluk hizmeti de vermekteyiz. Koçluk hizmetlerimiz 2021-2022 yılı için online aylık 400 tl olarak belirlenmiştir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Kocaeli Özel Ders

  Kocaeli Özel Ders

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Ali Çetin dedi ki:

   Çok isabetli bir seçim yapmışız hocalar çok iyi kızım çok memnun tavsiye ederiz

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button