Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu

Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu , hızlı okumanın nasıl doğru ve etkin yapılacağını öğreten bir okuma kurstur. Hızlı okuma tekniklerinden yaşamın her alanında faydalanabilirsiniz. Bu eğitim ile hızlı ve etkin okuma, okuduğunu anlama, okunulan şeyin anlaşılması ve akılda tutulması gibi etkenler öğrenilir. Hızlı Okuma ile göze etkin bir tempo kazandırılır ve görme ile algılama arasında uyum sağlaması yapılır. Hızlı okuma genel olarak bir alışkanlık değişimidir. Sıradan olan okuma şeklini değiştirmek için, hızlı okuma yöntemleri kullanmak zorunludur. Hızlı okumanın temelde üç amacı vardır. Birincisi gözün sıçrama yetisini arttırmaktır, ikincisi ise görme alanını daha iyi kullanmaktır, üçüncü ise okuma stilleridir ve hızlı okuma tekniklerini nasıl kullanacağınızı öğretir.

Seri ( hızlı ) okuma ve hızlı paragraf teknikleri birbirinden ayrı iki kurstur. Kurslarımızı Türkiye’nin her yerine online olarak verebiliyoruz. Online dersler öncesinde öğretmen ve öğrenci uyumunu ölçmek için 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak ve deneme dersi talep etmek için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu

Hızlı paragraf teknikleri toplamda 10 dersten oluşan bir pakettir. Sınava girecek tüm adaylara tavsiye etmekteyiz. Yeni nesil sorular karşısında başarı elde etmek için mutlaka hızlı paragraf teknikleri dersi alınmalıdır. Hızlı okuma dersi ise belirli göz teknikleri ile okuma hızını en az 2-3 kat arttırmaya yönelik bir derstir. Hızlı okuma ve hızlı paragraf teknikleri derslerini  online olarak anlatmaktayız.

Seri hızlı okuma kursu genel olarak ; hafızanızı geliştirir , daha iyi odaklanma sağlar, mantıksal düşünmeye yöneltir , görsel algıyı geliştirir , kelime hazinenizi güçlendirir , zihninizi daha etkin kullanmayı sağlar , sınavlarda zaman kazandırır ve avantaj sağlar .

Bu kursun temelde üç amacı vardır. Birincisi gözün sıçrama yetisini arttırmaktır, ikincisi ise görme alanını daha iyi kullanmaktır, üçüncü ise okuma stilleridir ve hızlı okuma tekniklerini nasıl kullanacağınızı öğretir.

Online Özel Ders Faydaları

 • İlgi çekici içerikler ile ders canlı tutulur
 • Farklı bakış açısı geliştirir
 • İhtiyaç duyulan derslere yönelik alınır
 • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
 • Verimli sonuçlar elde edilir
 • Kendi konfor alanınızdan uzaklaşmadan çok daha rahat öğrenim yapılır
 • Yüz yüze eğitime göre çok daha hesaplıdır
 • Geleneksel ve sıradanlaşmış yöntemlerden kurtulabilirsiniz

Kurs Ücretlerimiz

Kurs ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz .

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu

  Hızlı Okuma Kursu Zeytinburnu

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button