Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu
Hızlı Okuma Kursu

Dünya ülkelerinin ortak dili olan İngilizce günümüzde iyi bir yerde çalışmak için zorunluluk haline gelmiştir. Bu dili öğrenmek isteyenler için ülkemizde birçok özel İngilizce kursu seçeneği bulunmaktadır. Türkiye genelinde en fazla talep gören derslerimizden biri de İngilizce dersidir.

Ülkemizde ilkokul çağlarında eğitimi başlamasına rağmen çok az kişinin öğrenebildiği İngilizce için birebir eğitim alındığında okul çağlarında yaşanılan müfredata bağlı kalma ve kalabalık gruplarda eğitim alma gibi durumlar yaşanmadığından birebir İngilizce özel ders alan kişinin bu dili yazma ve konuşma becerisi daha hızlı gelişir. Kişinin ihtiyaçlarına göre yapılması ile zaman tasarrufu da sağlanan birebir İngilizce özel ders de kişiler zamanlarını arttırarak kelime ezberleme fırsatı da yakalar. Temel kavramların öğrenilmesi ile geriye pratik yapmak kalan İngilizce dili için özel dersler özellikle eğitmenler ile saatlerce İngilizce sohbetlerin yapılmasına imkan tanıdığı için tercih edilmektedir.

Online İngilizce Kursu

İngilizce eğitimlerinde öncelikle çeşitli sınav teknikleri ile kişinin İngilizce seviyesinin ne olduğu ölçülür. Bu seviyeye göre ise öğretmenlerimiz sırası ile yazma, konuşma, okuma, dinleme ve gramer eğitimleri ile kişileri İngilizce konusunda tam donanımlı hale getirirler. Tüm eğitimler tamamlandığında ise geriye kalan sohbet etmektir. Öğretmenlerimizin öğrencileriyle uzun süre İngilizce sohbet etmeleri öğrencilerin hem İngilizceyi kavramalarını hem de daha akıcı şekilde konuşmalarını sağlar. Özel dersleri kurumsal olarak kurs merkezlerinde almak çalışma disiplini sağlamaktadır, ancak içinde bulunduğumuz COVID dönemi içerisinde, online özel ders olarak eğitim almak hem sağlık açısından hem de öğrencilerin bünyesinin online ders dinleme hususuna entegre olması açısından daha tercih edilebilir durumdadır. Halihazırda derslerimizin %75’ini online olarak vermekteyiz.

Bizler derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlemekteyiz. Online birebir yada yüz yüze  birebir formatta anlatıyoruz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bu dersi verecek öğretmenin tecrübesi oldukça önemlidir. Yeni mezun veya İngilizce bölümünü bitirmemiş kişiler bu kurslarda verimli olamazlar. Bazı kurumlar bu konulara dikkat etmemektedir. Bizler oldukça itinalı davranmaktayız.

Nasıl İlerliyoruz?

Her yaşa ve her seviyeye uygun olarak geliştirilmiş kaliteli ve nitelikli eğitimlerimiz ile Almanca öğretiyoruz.

Eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartlarının belirlediği A1-A2-başlangıç, B1-B2- orta C1-C2 ileri (akademik) şeklinde 6 seviyeden oluşmaktadır.

Her bir seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 temel beceriye sahip olmanızı amaçlıyoruz.

Stratejik bir eğitim planlaması sonunda, dili doğal akışında öğrenebilir ve en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Online Özel Ders Faydaları Nelerdir ?

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Online İngilizce Kursu

  Online İngilizce Kursu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button