Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Muğla Fen Bilimleri Özel Ders

Muğla Fen Bilimleri Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Muğla Fen Bilimleri Özel Ders merkezinde ve ilçelerinde bulunan öğrencilere fen bilimleri derslerini alanında tecrübeli, MEB müfredatına hakim, öğrencilere rehberlik edecek uzman öğretmenler vermektedir. Fen bilimlerinden özel ders alabilmeniz için Muğla’nın alanında çok iyi olan öğretmenlerini evinize yönlendiriyoruz.

Değişen, gelişen teknoloji ve uzaktan eğitim sistemiyle birlikte, bilgiye, alanında uzman öğretmenlerin konu anlatımına internetin çektiği her yerden ulaşabilmekteyiz. Pandemi süreci ile çok sık kullandığımız online derslerle başarılı öğretmenlerden özel ders almak her zaman mümkün oldu. Öğrenciler evlerinden özel ders alabilmenin kolaylığını yaşamaya başladılar.

Muğla ve ilçelerinde olduğu gibi Türkiye’nin her il ve ilçesinde eğitim olanaklarımız mevcuttur. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi, yoğun iş temposu, maddi nedenler, kısıtlı zaman gibi nedenlerden dolayı online derslere olan yönelim her geçen gün artmaktadır. Muğla Fen Bilimleri Özel Ders Online derslerin verimi yüz yüze yapılan derslerle aynı olmakla birlikte çoğu derste daha da etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Öğrencinin kendi tercih ettiği bir yerden internet aracılığıyla bağlantı kurup dersi dinlemesi, derse olan katılımı; derslerle ilgili video, resim, fotoğraf, simülasyonlarla konuyu kavrayıp öğrenmesi daha kolay olmaktadır.

Dersler nasıl işlenir?

Ders saati 40 dk’dır. Derslerimiz genellikle 2 ders saati olarak; 40 dk ders 10 dk mola ve 40 dk ders formatında işlenir. Online olarak özel derslere başlanmadan önce dileyen öğrencilerimize 15-20 dk’lık ücretsiz tanıtım  dersi yapılır.

Özel dersleri istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Derslere ihtiyaç duyulan her an başlanılabilir. Dileyen velilerimiz ders ve zaman planlaması için profesyonel eğitim koçluğu hizmeti alabilir. Öğrencilerimiz için hazırladığımız, yeni nesil sorular barındıran ve MEB müfredatını en ince ayrıntısına kadar çözümleyen kitap setlerimizden temin edebilirsiniz.

Muğla Fen Bilimleri Özel Ders farklı seviyelerdeki öğrencilere tüm derslerden online ya da yüz yüze dersler vermekteyiz. Okul derslerinin yanı sıra LGS, YKS, ALES, DGS, YÖS, KPSS vb. tüm alanlarda özel derslerle birebir destek alabilirsiniz. Muğla Fen Bilimleri Özel Ders , sınavlara hazırlanmak ve okul derslerinde başarıyı arttırmak için en verimli ve hızlı ilerleme yöntemidir. Kalabalık grup derslerine oranla başarı oranı oldukça yüksektir. Özel derslerle konuyu pekiştiren ve yeni nesil soru çözme sistemine hakim olan öğrencinin sınıf içerisinde özgüveni artar.

Online Özel Ders Faydaları Nelerdir ?

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Muğla Fen Bilimleri Özel Ders

  Muğla Fen Bilimleri Özel Ders

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button