Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Mersin Matematik Özel Ders

Mersin Matematik Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders

Mersin Özel Ders olarak tüm derslerden ve tüm seviyelerden sınavlara hazırlık olarak birebir ders veriyoruz.  Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en başarılı, en iyi öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. Özel ders almak isteyen öğrenciler için isterlerse evlerine öğretmen yönlendirmesi ya da online olarak birebir özel ders formatında ders anlatıyoruz. Online ders isteyen öğrencilerimiz için öncesinde ücretsiz 15 dakikalık bir deneme dersi imkanı sunuyoruz. Memnuniyet durumuna göre derslere başlanabilir yada farklı bir öğretmenle tekrar deneme dersi yapılabilir. Fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada küçük gruplarla alabilirler.

Matematik

İlkokul Matematik: İlkokul (sınıf) öğretmenleri tarafından sınıfına göre ders saati belirlenmektedir.

Ortaokul matematik: Ortaokul öğretmenleri tarafından

6. sınıf 50 ders

7. sınıf 60 ders

8. sınıf(lgs) 80 ders

Lise derslerimiz Lise öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

9. sınıf 60 ders

10. sınıf 80 ders

11. sınıf 100 ders

TYT matematik 100 ders

AYT matematik 80 ders te tüm konular bitirilmektedir.

Ales için 50 ders

Yös için 120 ders

Dgs için 80 ders

yeterli gelmektedir. Ders saatleri öğrenci seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

Özel Ders

Matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, YÖS  ve diğer sınavlar için alabilirsiniz.

Matematik dersi öğrencinin tüm sınavlarda ve tüm zamanlarda karşılaşacağı en önemli derstir. Temelinin sağlam olması ve geliştirilerek iyileştirme yapılması çok daha sağlıklıdır. Matematik dersi iyi olan öğrenci her zaman daha pozitiftir ve hayatı olum yönlerinden görerek  yaşar.

Online Matematik Özel Dersin Avantajları Var mıdır?

Öğrenciler online eğitim sistemi ile alanında tecrübeli öğretmenlere internete girebildikleri her yerden rahatlıkla ulaşabilme imkanı buldular. Online eğitim sistemine hızlıca uyum sağlayan, altyapı olarak donanımlı, grafik tabletlerle ders anlatan eğitmenlerimizle birlikte siz öğrencilerimize her dersten destek olmaktayız.

Öğrencilerimiz için hazırlanan yeni nesil soru barındıran ve müfredatı en ince ayrıntılarına kadar takip eden her sınıfa özel hazırlanmış kitap setlerimizden temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Kitap setlerimizden satın alan her öğrenciye internet üzerinden ulaşabileceği öğrenciye özel dijital platform tanımlanır. Platformdan, kitap setlerimizi alan bütün öğrencilere ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Dijital platformlarımızın içinde her dersten binlerce soruyu, kısa konu anlatım videolarını, online denemeleri bulabilirsiniz. Öğrencilerimiz kendine deneme ve testler oluşturabilir.

Öğrencilerimiz 15 günlük periyotlarla, online deneme sınavlarına girmektedir. Öğretmenlerimiz ve velilerimiz ayrıntılı sınav sonuç raporları alarak, öğrencilerimizin gelişimini adım adım takip edebilir.

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Mersin Matematik Özel Ders

  Mersin Matematik Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Mersin Matematik Özel Ders

  Mersin Matematik Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button