Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Matematik Özel Ders Çankaya

Matematik Özel Ders Çankaya
Hızlı Okuma Kursu

Edirne Fen Bilimleri Özel Ders

Matematik Özel Ders Çankaya, tamamen tecrübeli öğretmenler ile çalışıyoruz. Eğitimci olarak matematik dersinden ilkokuldan başlayıp üniversite sınavına kadar matematikten özel ders alınmasıdır. Öğrencinin matematiği iyi olması durumunda gireceği tüm sınavlarda başarılı olmaktadır. Matematik dersinin yanında Türkçe dersi de iyi ise kazanamayacağı sınav yok demektir. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine tecrübeli öğretmenlerimizi evinize gönderiyoruz veya online olarak özel ders anlatıyoruz.

Mamak, Altındağ, Cebeci, Kurtuluş, Seyranbağları, Esat, Ayrancı, Sincan, Etimesgut, Eryaman, Batıkent, Çakırlar, Yenimahalle, Demetevler, Etlik, Subayevleri, Çankaya, Çayyolu,  Ümitköy, Yaşamkent, vs birçok ilçe ve semtlerde özel ders anlatmaktayız. Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapmaktayız. Ders süresinin bu şekilde olmasının kararını rehber öğretmenlerimizle (eğitim koçlarımız) birlikte ortak bir çalışma ile karar verdik.

Matematik Özel Ders

Matematik veya diğer derslerden özel ders almaya karar verildiğinde Online derslerimizle ilgili öncelikle ücretsiz 15-20 dakikalık deneme ve tanışma dersi veriliyor ve sonrasında karar veriliyor. Deneme dersindeki öğretmen öğrenci uyumuna bakılıyor.

Yüz yüze birebir derslerimizde genelde öğrenci evinde ders anlatılmaktadır. Burada deneme dersi yapılmayıp öncesinde veli öğrenci öğretmen telefon ile görüşme yapıyor ve direkt derslere başlanıyor. Gerekirse daha sonrasında öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

2005 den beri kurs ve özel ders vererek sınavlara öğrenci hazırlıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu ile çalışmaktayız. Kadromuzda ki öğretmenlerin tamamı ile kurucularımız (öğretmenlerdir) ayrı ayrı görüşme yaptıktan sonra kadrolarımıza katılmışlardır.

Öğretmen kadromuz güncel ÖSYM, MEB müfredatına uygun olarak ders anlatmaktadırlar. Matematik Özel Ders Çankaya ders verilirken yeni nesil sorular üzerinden konu anlatmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak soru sorabilirler.

İlkokul öğrencilerine, orta okul 1-2-3-4-5-6-7  sınıf öğrencilerine ve lgs hazırlık öğrencilerine, lise ara sınıf 9- 10- 11 sınıf öğrencilerine ve yks öğrencilerine ALES, KPSS, YÖS, DGS, BİLSEM hazırlık adaylarına özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

Online Özel Ders Faydalı mıdır?

Pandemi sürecinde okullar, kurslar ve dershaneler online özel ders, online ders verdiler. Online sınıf derslerinde verim çok fazla olamadı. Fakat derslerimiz birebir özel ders formatında olduğu için yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur. Online dersin faydaları aşağıdaki gibidir.

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Dersler Nasıl İşlenir?

Ders saatleri 40 dk’dır. Derslerimiz genellikle 2 ders saati olarak; 40 dk ders 10 dk mola ve 40 dk ders formatında işlenir. Online olarak özel derslere başlanmadan önce dileyen öğrencilerimize 15 dk’lık ücretsiz örnek ders yapılır.

Birebir derslere dilediğiniz zaman başlayabilir,  istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Dersler öğrencinin eksikleri üzerine gidilerek işlenir ve müfredat tamamlanır. Ödevlendirme çalışmaları yapılır. Haftalık olarak yapılan deneme sınavları ile öğrenci gelişimleri adım adım takip edilir. Dileyen velilerimiz profesyonel eğitim koçluğu hizmeti alabilir.

Öğrencilerimiz için hazırladığımız, içerisinde yeni nesil sorular barındıran ve müfredatı en ince ayrıntısıyla işleyen kitap setlerimizden edinebilirsiniz. Kitap setlerimizden edinen öğrencilerimize ücretsiz olarak dijital platform tanımlamaktayız. Matematik Özel Ders Çankaya dijital platformunun içerisinde on binlerce soru, konu anlatımları, simülasyonlar ve deneme sınavları bulunmaktadır.

Matematik Özel Ders Çankaya Önemli Not:

Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Matematik Özel Ders Çankaya Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Matematik Özel Ders Çankaya

  Matematik Özel Ders Çankaya

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button