Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Hızlı Okuma Kursu Mamak

Hızlı Okuma Kursu Mamak
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Mamak ile alanında deneyimli öğretmenler tarafından Türkiye’nin her tarafına online olarak verilmektedir. Kursumuzu birebir veya 2’li 3’lü gruplar halinde veriyoruz.  Tavsiyemiz birebir olmasıdır. Bu kursu genelde sınavlara katılacak adaylara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yeni nesil soruları çözmeye yönelik yapılan bu ders hızlı paragraf ve hızlı okuma dersi olarak ikiye ayrılıyor.  Bu kurs sayesinde bu sorunu yeniyoruz. Uzun paragraf sorularını daha hızlı çözebiliyor ve sorunun dikkat edilmesi gereken noktalarını daha kısa sürede tespit  edebiliyorsunuz. Normalde bizler dakikada 150-200 kelime okuyoruz. Kursumuzdan ders alan öğrenciler okuma hızını 2-3 katına çıkarıyor.

Hızlı Paragraf Çözümü ve Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu Kimler Almalıdır ?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Hızlı okuma kursunu ise sınavlara hazırlanan tüm adaylar alabilirler.  Hangi sınavlar bahsediyoruz : Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös….

Hızlı paragraf dersi 80 dakika şeklinde işlendiğinde 5 derste tamamlanır. Hızlı okuma kursu ile 80 dakika şeklinde işlendiğinde 8 derste tamamlanır.

Derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersimizde sizlerde görebilirsiniz. Kursun yeterince verimli olmasını istiyorsanız öğretmenlerimiz tarafından verilen derslerin tam olarak yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kursumuzu Ne Zaman Almalıyız?

Her iki kursumuzu da sınava gerecek her öğrencinin almasını tavsiye ediyoruz fakat zamanlama olarak sınavdan hemen öncesinde değil düzenli bir soru çözme programının oluşması için dönem başında alınması çok daha faydalı olacaktır.  Bir kere alınması yeterlidir.

Paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır.

Ayrıntılı bilgileri eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece bunlarla sınırlı değildir. Diğer derslerden yani matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. Tüm sınavlara hazırlık dersleri verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Mamak Kurs Ücretlerimiz

Kurslarımızda tavsiyemiz online olmasıdır. Yüz yüze yapılması durumunda bile bilgisayar veya tablet üzerinden yapılmaktadır.

2022-2023 Eğitim öğretim için Online ders ücretimiz 40 dakikası 75 ₺ dir.

Yüz yüze evinize öğretmen göndermemiz durumunda 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders için 300 ₺ dir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu Mamak

  Hızlı Okuma Kursu Mamak

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button