Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Hızlı Okuma Kursu Kadıköy

Hızlı Okuma Kursu Kadıköy
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Kadıköy olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından derslerimizi anlatıyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine öğretmenlerimizi öğrenci evine gönderiyoruz veya online olarak özel ders veriyoruz. Öğretmenlerimiz dersleri yeni nesil sorular ile güncel müfredata uygun olarak anlatmaktadır. Derslerimizi online veya yüz yüze anlatabildiğimiz gibi küçük gruplar halinde de anlatmaktayız. İsteyen öğrenci veya adaylar kendi gruplarını hazırlayabilir kendi arkadaşlarıyla birlikte ders alabilmektedir.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık tanışma (deneme) dersleri yapılmaktadır. Tanışma dersinin yapılmasının amacı öğretmen ve öğrenci uyumuna bakılmasıdır. Uyum yakalanmadığı durumlarda farklı bir öğretmenle tekrardan tanışma dersi yapabilme imkanı sunuyoruz. Hızlı Okuma Kursu Kadıköy ile birlikte çalışan öğrenciler okuma hızını 2-3 katına çıkarıyor. Aynı zaman da anlaması da artıyor

Online Özel Ders Faydaları

 • İlgi çekici içerikler ile ders canlı tutulur
 • Farklı bakış açısı geliştirir
 • İhtiyaç duyulan derslere yönelik alınır
 • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
 • Verimli sonuçlar elde edilir
 • Kendi konfor alanınızdan uzaklaşmadan çok daha rahat öğrenim yapılır
 • Yüz yüze eğitime göre çok daha hesaplıdır
 • Geleneksel ve sıradanlaşmış yöntemlerden kurtulabilirsiniz

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık tanışma (deneme) dersleri yapılmaktadır. Tanışma dersinin yapılmasının amacı öğretmen ve öğrenci uyumuna bakılmasıdır. Uyum yakalanmadığı durumlarda farklı bir öğretmenle tekrardan tanışma dersi yapabilme imkanı sunuyoruz. Hızlı Okuma Kursu Kadıköy ile birlikte çalışan öğrenciler okuma hızını 2-3 katına çıkarıyor. Aynı zaman da anlaması da artıyor.

Hızlı Paragraf Çözümü ve Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu Kimler Almalıdır ?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Hızlı okuma kursunu ise sınavlara hazırlanan tüm adaylar alabilirler.  Hangi sınavlar bahsediyoruz : Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös….

Hızlı paragraf dersi 80 dakika şeklinde işlendiğinde 5 derste tamamlanır. Hızlı okuma kursu ile 80 dakika şeklinde işlendiğinde 8 derste tamamlanır.

Derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersimizde sizlerde görebilirsiniz. Kursun yeterince verimli olmasını istiyorsanız öğretmenlerimiz tarafından verilen derslerin tam olarak yerine getirilmesi gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Kadıköy Kurs Ücretlerimiz

Kurslarımızda tavsiyemiz online olmasıdır. Yüz yüze yapılması durumunda bile bilgisayar veya tablet üzerinden yapılmaktadır.

2022-2023 Eğitim öğretim için Online ders ücretimiz 40 dakikası 75 ₺ dir.

Yüz yüze evinize öğretmen göndermemiz durumunda 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders için 300 ₺ dir.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu Kadıköy

  Hızlı Okuma Kursu Kadıköy

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button