Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Ales Kursu Kocaeli

Ales Kursu Kocaeli
Hızlı Okuma Kursu

Edirne Fen Bilimleri Özel Ders

Ales Kursu Kocaeli olarak yaklaşık 25 yıldır kurumlarımızda sınıf dersi veya özel ders olarak anlatmaktayız. Derslerimizi adayının evinde, online olarak veya kendi kurumlarımızda anlatmaktayız. Bizim tavsiyemiz dersleri online olarak zaman ve yer düşünmeden uzman öğretmenlerden ders alınmasıdır. Online dersler hem zaman hem de ücret konusunda adayın lehine olmaktadır. Derslerimiz adayın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Aday matematik temeli zayıf ise fazla, matematik temeli iyi ise sadece toparlamak amacıyla yeni nesil sorular üzerinden dersler yapılmaktadır.

Çalışma Tavsiyemiz

Adayların eksik konularını belirlemesi gerekmektedir. Sonrasında eksik olduğu konulardan online olarak özel ders almasıdır. Tüm adayların hızlı paragraf teknikleri derslerini alması paragraf sorularında zorlanmamaları ve diğer sorulara yeteri kadar zaman ayırmasını sağlayacaktır.

Ales Kursu Kocaeli

Adayın istediği konular anlatılabilir veya bizim belirlemiş olduğumuz müfredata göre anlatılabilir. Ders süresi genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

ALES zorlaştı bu yüzden sitemizi ziyaret ettiniz, aklınıza takılan sorular olabilir. ALES sınavı yılda üç kez Mayıs, Eylül ve Kasım aylarında yapılmaktadır. Ancak bu tarihler sık sık değişmektedir. Sitemizi sık sık güncellesek de, doğru bilgi her zaman ÖSYM sayfasındadır. ALES soru sistemi, genelde mantıksal matematik ve yeni nesil dediğimiz soru tiplerinden gelmektedir.

Sınavla İlgili Diğer Bilgiler

Sınav süresi 150 Dakikadır Sınavda 4 yanlış 1 doğruyu götürmektedir. Sınavda en yüksek puan 100’dür. Üniversitelerin taban puanı genellikle 55 ve üzeridir. Ancak bazı programlarda üniversite baraj puanını yüksek tutma hakkına sahiptir. Doktora içinde ALES puanı istenmektedir. Ales puanının yüksek olması çok büyük avantajdır.

Online Özel Ders Faydaları Nelerdir ?

 • Daha fazla soru çözülebiliyor,
 • Görseller daha fazla gösterilebiliyor,
 • Zaman kaybı olmuyor (gitti geldi gibi durumlar)
 • Ders anlatılırken kayıt alınabiliyor, daha sonra tekrar seyredilebiliyor,
 • Online özel ders ücretleri daha hesaplı oluyor.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Ales Kursu Kocaeli

  Ales Kursu Kocaeli

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button