Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

LGS KURSU TUNCELİ

LGS KURSU TUNCELİ
Hızlı Okuma Kursu

LGS KURSU TUNCELİ

Tunceli ilimizde eğitim alanında yeni yaşam şartlarına uygun olarak ders vermekteyiz. Pandemi gerekçesiyle değişen ve teknolojiye uyum sağlayan ders anlatım teknikleri ile eğitim hizmetini sürdürmekteyiz. Uzaktan eğitim ile online olarak ders verebildiğimiz gibi isteyenler için evlerine istedikleri ders ve kriterlerine uygun öğretmen yönlendirmekteyiz. Eğitim paketlerimizin uygun imkanlarından faydalanabileceğiniz gibi istediğiniz bir veya birkaç dersten de faydalanabilirsiniz. Tunceli’nin tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Bildiğiniz gibi sınavlara hazırlanmak uzun bir uğraş ve büyük bir çaba gerektirir.  Bu maraton sonunda ise bazıları hedef noktalarına ulaşarak daha iyi bir eğitim imkanına sahip olabilecekleri başarı seviyeleri yüksek liselere giriş yapmaktadır. Bunun için azim, inanç, kararlılık, yüksek başarı ve kurs seçiminde titiz davranılması gerekmektedir. En iyisi olma yolunda atılan ilk adım bizden başlar.

Kurs Başarımız

Tunceli’nde verdiğimiz kurslarda başarı düzeyimiz oldukça yüksektir. Öğrencilerimizin yerleştikleri liseler, yaptıkları yorumlar ve kurslarımıza gösterilen yoğun ilgi bunun en güzel örnekleridir. Bizler yıllardır eğitim hayatının içinde yer alıyoruz. Öğrenci ve velilerimize 7/24 hizmet sunuyoruz. Alanında büyük başarılar sergilemiş olan öğretmen kadromuz ile yeni nesil sorulara ve sınavlara uyum sağlayıp gerekli konularda öğrenci ve velilerimizi bilgilendiriyoruz.

Eğitimin daha kaliteli verildiği bir lisede okumanın yolu LGS’ den yüksek bir performans sergilemekten geçer. İyi bir lise eğitimi sorumluluk ve bilinci arttırır. Bu da beraberinde ileri ki  yıllarda girecekleri YKS’ de hedeflerindeki meslekleri ve üniversiteleri kazanabilmelerine artı katkı sağlar.

Tunceli lgs kursumuzdan Tunceli merkez ve diğer ilçelerinden yaşayan öğrencilerimiz yararlanabilir. Ayrıca kursumuzda ders almaya başlamadan önce o dersten ücretsiz olarak 20 dakikalık örnek ders dinleme imkanı sunmaktayız.

Tavsiye Ettiğimiz Kurs Saatleri

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap 16 ders saati

İngilizce 16 ders saati

Din Kültürü 12 ders saati olup toplamda 184 saati kapsamaktadır. Çalışma performansınıza istek ve ihtiyacınıza göre düzenlemeler yapılarak ders saatlerinin arttırılması yönünde elimizden gelen kolaylığı gösteririz.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Selen Horzum dedi ki:

   Dersler çok verimli geçiyor tavsiye ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button