Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

İzmir Özel Ders

İzmir Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

İzmir Özel Ders merkezimizde bütün derslerden İzmir’in en iyi öğretmenleri sınıf derslerini ve özel derslerimizi anlatmaktadır. İzmir’in tüm ilçelerinde Çeşme, Urla, Güzelbahçe, Balçova, Konak, Buca, Bornova, Karabağlar, Karşıyaka ve diğer ilçelerinde İzmir Özel Ders olarak hizmet vermekteyiz.  İzmir’in dışındaki şehirlerde bulunan şubelerimizde tüm sınavlara hazırlık kurslarımız bulunmaktadır. Diğer şehirlerdeki öğretmenlerimiz de bulundukları şehirlerin en iyi öğretmenlerinden seçilmiş özel bir kadrodur. Güncel müfredata uygun, yeni nesil sorularla özel derslerimizi anlatmaktayız. Öğretmenlerimiz güncel yayınları ve MEB kazanımlarından hazırlanmış testlerle ve sorularla konu anlatımı yapıyor. Yeni nesil sorularla konuyu öğretmektedir.

İzmir Özel Ders Hangi Dersleri Veriyor ?

İlköğretim öğrencilerine matematik, fen, türkçe, hızlı okuma, seri okuma, paragraf teknikleri, ortaokul öğrencilerine, lise öğrencilerine, ales adaylarına, kpss adaylarına, yös adaylarına, dgs adaylarına ders anlatıyoruz. Bu sınıflarda okuyan öğrencilere veya sınavlara hazırlanan adayların tamamına seviyelerine uygun ve ihtiyacı olan tüm dersleri anlatmaktayız. Matematik, Türkçe, fizik, kimya, biyoloji, yabancı diler, fen bilgisi, coğrafya, tarih, inkılap dersleri ileri seviye de dgs dersleri, ales dersleri, yös dersleri sayısal mantık, sözel mantık dersleri vermekteyiz.

İzmir Özel Ders (Online)

Çevirim içi (online) derslerimiz sınıf dersi veya birebir olarak özel ders anlatılmaktadır.  Online özel derslerimiz yüz yüze yapılan özel dersten hiçbir farkı yoktur. Online derslerimize başlamadan önce 15 dakikalık ücretsiz deneme dersi yaptıktan sonra derslerimize başlıyoruz. Deneme dersinin amacı öğretmen öğrenci uyumuna bakılmasıdır. İzmir  özel ders genelde 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır. Öğretmen ve öğrencinin kamerasını açması zorunludur. Online özel derslerimizi sadece İzmir Özel Ders öğretmenlerimiz değil Türkiye’nin her tarafından en deneyimli  öğretmenlerimizce verilmektedir.

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0533 258 3306 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  İzmir Özel Ders

  İzmir Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button