Kızılay/ANKARA Yahyakaptan/KOCAELİ İSTANBUL BURSA İZMİR, MERSİN

Matematik Özel Ders Keçiören

Matematik Özel Ders Keçiören
Hızlı Okuma Kursu

Edirne Fen Bilimleri Özel Ders

Matematik Özel Ders Keçiören, tamamen tecrübeli öğretmenler ile çalışıyoruz. Eğitimci olarak matematik dersinden ilkokuldan başlayıp üniversite sınavına kadar matematikten özel ders alınmasıdır. Öğrencinin matematiği iyi olması durumunda gireceği tüm sınavlarda başarılı olmaktadır. Matematik dersinin yanında Türkçe dersi de iyi ise kazanamayacağı sınav yok demektir. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine tecrübeli öğretmenlerimizi evinize gönderiyoruz veya online olarak özel ders anlatıyoruz.

Mamak, Altındağ, Cebeci, Kurtuluş, Seyranbağları, Esat, Ayrancı, Sincan, Etimesgut, Eryaman, Batıkent, Çakırlar, Yenimahalle, Demetevler, Etlik, Subayevleri, Çankaya, Çayyolu,  Ümitköy, Yaşamkent, vs birçok ilçe ve semtlerde özel ders anlatmaktayız. Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapmaktayız. Ders süresinin bu şekilde olmasının kararını rehber öğretmenlerimizle (eğitim koçlarımız) birlikte ortak bir çalışma ile karar verdik.

Matematik Özel Ders

Matematik veya diğer derslerden özel ders almaya karar verildiğinde Online derslerimizle ilgili öncelikle ücretsiz 15-20 dakikalık deneme ve tanışma dersi veriliyor ve sonrasında karar veriliyor. Deneme dersindeki öğretmen öğrenci uyumuna bakılıyor.

Yüz yüze birebir derslerimizde genelde öğrenci evinde ders anlatılmaktadır. Burada deneme dersi yapılmayıp öncesinde veli öğrenci öğretmen telefon ile görüşme yapıyor ve direkt derslere başlanıyor. Gerekirse daha sonrasında öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

2005 den beri kurs ve özel ders vererek sınavlara öğrenci hazırlıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu ile çalışmaktayız. Kadromuzda ki öğretmenlerin tamamı ile kurucularımız (öğretmenlerdir) ayrı ayrı görüşme yaptıktan sonra kadrolarımıza katılmışlardır.

Öğretmen kadromuz güncel ÖSYM, MEB müfredatına uygun olarak ders anlatmaktadırlar. Matematik Özel Ders Keçiören ders verilirken yeni nesil sorular üzerinden konu anlatmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak soru sorabilirler.

İlkokul öğrencilerine, orta okul 1-2-3-4-5-6-7  sınıf öğrencilerine ve lgs hazırlık öğrencilerine, lise ara sınıf 9- 10- 11 sınıf öğrencilerine ve yks öğrencilerine ALES, KPSS, YÖS, DGS, BİLSEM hazırlık adaylarına özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Ankara, Keçiören Matematik Özel Ders tüm seviyelerde matematik dersi anlatmaktayız.

Lgsi Yks Matematik Soruları Nasıl?

Son 4-5 yıldır özellikle sıralama sınavlarında matematik ve Türkçe dersi ön plana çıkmıştır. Her sene bir önceki seneye göre daha zor ve anlaşılması zor olan kısaca yeni nesil sorular denilen sorular üzerinden sınavlar yapılmaktadır. Dolayısıyla Türkçe ve matematik dersi sınav sorularını yapmak zorunda bırakılmıştır öğrenciler. Bu soruları yapan öğrenciler sınavın 2/3 ünü yapmış demektir. Yeni nesil soruların mantığını bildiği zaman zor olmayan fakat uzun olan sorulardır. Zaman kaybı çok fazla yapılmaktadır. Matematik Özel Ders Keçiören olarak soruların nasıl çözüleceğini gösteriyoruz.

Matematik Zor Değil

Mantığını aldıkları  ve önyargıyı kaldırdıkları zaman rahatlıkla yapılan bir derstir. Başarısızlık korkusu öğrencileri sistemden her geçen gün biraz daha uzaklaştırmaktadır. Öğrencinin alanında tecrübeli bir matematik öğretmeni ile özel ders olarak çalışması bu korkuyu siler ve ön yargıları kırar. Adım adım başarıya ulaştırır.

Matematik Özel Ders Keçiören, özel ders  verirken hem veliyi maddi olarak zorlamayıp hem de gereksiz bilgilerle öğrenciyi zorlamıyoruz. Biz uzman öğretmenlerimizle öğrencilerin bilmesi gerekenleri Milli Eğitim müfredatına uygun olarak anlatıyoruz. Yeni nesil sorularla bol örnekler çözerek öğrenciyi sınavlara hazırlıyoruz. Ortalama olarak 50-60 derste müfredat tamamlanmaktadır.(öğrenci seviyesi iyi ise daha erken yani daha az dersle de müfredat tamamlanabiliyor.) Müfredat erken biterse veli ve öğrenci talebine göre bir üst sınıfın konularına geçebiliyoruz.

Matematik Özel Ders Keçiören

YKS (TYT-AYT-YDT), LGS, ara sınıflar, ilkokul, ortaokul, lise, ALES, DGS, KPSS… her seviyeye uygun şekilde verilmektedir. Öğrencilerimiz indirimli paket satın alabilir ya da haftalık olarak ihtiyacı olduğu kadar ders alabilirler. Dilediği takdirde ders programlarını profesyonel eğitim koçları ile birlikte yapabilir. Derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersleri yapılmaktadır. Bu derslerde öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına öğretmen ile birlikte karar verilir. İhtiyaç dâhilinde belirlenen ders programı ile sistemli bir şekilde ilerlenir. Matematik Özel Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan bi saatte derslerinize dahil olabilirsiniz. Matematik derslerini bireysel olarak online ya da yüz yüze almanın yanı sıra maksimum 3 kişilik küçük gruplar oluşturarak da alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Keçiören Önerdiğimiz Ders Saatleri;

TYT matematik için 50 ders

AYT matematik için 60 ders

LGS matematik için 80 ders

ALES matematik için 40 ders

YÖS için 150 ders matematik

Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine bilgilerine göre değişkenlik gösterebilir. Matematik Özel Ders Keçiören İlkokul öğrencileri için sınıf öğretmenlerimiz seviyeye göre belirlemektedir.

Haftalık olarak yaptığımız Online deneme sınavları eksiğinizi belirlemede önemli bir yöntemdir. Sonuçları ve ayrıntılı raporları velilerimiz, dilediği anda öğrencimiz için hazırlanan bireysel platformlardan anında öğrenebilir. Özel olarak öğrenciler için oluşturduğumuz platformlarda, öğrencilerimizin binlerce soruya ulaşma imkânları vardır.  Veliler için oluşturduğumuz platformdan ders gün ve saatlerine ulaşabilirler.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Matematik Özel Ders Keçiören

  Matematik Özel Ders Keçiören

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button